Допомога армії

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

   Допомога армії: швидко та легко через Bank24

  Підтримка українських військових - це надійний спосіб захистити їх, себе та країну в цілому. Саме тому, кожен повинен усвідомлювати необхідність своєчасного фінансування та робити свій внесок, співставляючи його з власними можливостями. Звісно ж, чималий внесок бюджету закладений державою на потреби ЗСУ та надходить зі сторони іноземних партнерів, проте варто розуміти, що цього не достатньо для повного та належного забезпечення військових не лише усім необхідним технічним обладнанням, а й амуніцією з витриманими параметрами усіх безпекових стандартів. Серед постійних та нагальних потреб є і транспортні засоби, медикаменти для надання першої допомоги, пальне та звісно ж продукти харчування - і все це у великій кількості. Тому, не можна нехтувати необхідністю підтримки, та з огляду на власні можливості, робити доброчинні внески на потреби Збройних сил України. Варто усвідомити і ще одну річ, - не має значення кількість перерахованих коштів у фонд Армії України, важлива своєчасність, яка може вимірюватися хвилинами і ставити під загрозу життя людей.

   Благодійний онлайн-платіж в Bank24

  У багатьох часто постає питання “Як допомогти українській армії?”. Дехто докладає зусиль працюючи та вчасно оплачуючи податки, хтось долучається до команди волонтерів, інші готують їжу та відправляють її потребуючим - все це загалом можна назвати простою фразою - надійний тил, який намагається всіляко підтримати захисників. Грошові перекази у благодійні організації є запорукою накопичення додаткових сум на придбання списку необхідних речей, що в цілому дає можливість оперативно реагувати на запит. Так, можливо кількість запитуваних елементів може бути меншою або ж надходити поступово, але саме це регулюється вкладами простих громадян, яким не байдужа доля країни. Зробити благодійний вклад можна на поточній сторінці. Для цього потрібно внести короткий перелік інформації, серед якої:

  • номер мобільного телефону платіжника;
  • бажана сума онлайн-переказу;
  • реквізити картки будь-якого банку України, включно з номером, терміном її дії та CVV-кодом, який вказано зі зворотного боку пластикового зразку.

  Це все, що необхідно вказати для здійснення переказу. Перед початком заповнення даних, рекомендуємо перевірити стан балансу картки та наявність ліміту на оплати в Інтеренті (ці два неврегульовані фактори можуть стати причиною відмови в транзакції, після чого її доведеться ініціювати повторно). 

   Переваги оплат в Bank24

  Ми зібрали низку важливих послуг, якими користується практично кожен з визначеною періодичністю. Поповнення Інтернету, телефону, телебачення, сплата покупок, податків, штрафів, погашення кредитів та чимало іншого - все це ви знайдете на головній сторінці сайту у відповідних категоріях. Після реєстрації користувачам доступна опція створення власних шаблонів транзакцій, тож якщо Допомога українській армії є стабільшим волевиявленням, то можете додати саме цей пункт у власний список.