Благодійна допомога ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

   Повернись живим: благодійний внесок через Bank24

  Кожен намагається бути активним та успішним діячем у своїм області, проте, не варто нехтувати й іншими соціальними сферами, які постійно потребують підтримки в силу специфіки або ж обставин. Так, у зв'язку з низкою подій, в нашій країні було засновано благодійну організацію Повернись живим, яка досягає надважливої місії - зберегти життя українським військовослужбовцям, забезпечуючи їх всіма можливими технологічними пристроями, організовуючи масу навчальних тренінгів та допомагаючи іншими способами в рамках формування безпекового фону. Фондація є максимально прозорою, постійно надає звістність за внесками та демонструє результати використання пожертвуваних коштів. Це допомагає оцінити якість їхньої роботи, усвідомити реальну ціну кожного придбання, співставивши з необхідною кількістю - масштаби дійсно вражають, мотивують працювати і допомагати більше. Звісно, добровільний внесок - це саме те, що є великою необхідністю для кожного громадянина України, оскільки саме допомога сприяє і його безпосередньому захисту. Якщо військовослужбовці обізнані як працювати з різними видами техніки та випадками її застосуваня, якщо вони забезпечені надійною та якісною амуніцією, значить цивільні люди також у безпеці. Варто зрозуміти просту річ - не існує загальноприйнятого мінімуму, немає пристойних сум чи навпаки - є тільки щире бажання та об'єктивна можливість, які насамперед формують загальну суму внеску та можуть стати відсутнім пазлом для досягнення поставленої мети.

   Як внести благодійний онлайн-переказ?

  Зробити це дуже просто і дана сторінка є прямим вирішенням цього питання. Тут потрібно внести короткий перелік інформації, а саме номер мобільного телефону платіжника, та бажану суму переказу. Після натискання кнопки “Оплатити” ви помітите додаткові поля для внесення реквізитів банківської картки. Рекомендуємо попередньо перевірити стан її балансу та ліміту на інтернет-оплати. Якщо в цьому плані все дозволяє ініціювати платіж, то після завершення внесення даних, ви отримаєте сповіщення на вашу електронну скриньку про успішне списання. Всього декілька хвилин часу і щира пожертва у благодійний фонд Повернись живим і ви допомогли зберегти життя.

   Переваги роботи в Bank24

  Їх чимало, проте, якщо узагальнити, то в цілому - це онлайн-сервіс, який допомагає полегшити повсякденну рутину в рамках оплат. Серед переліку доступних послуг погашення кредиту, комуналки, податків, благодійність, поповнення мобільного, акаунтів онлайн-ігор, інтернету, тощо. Все це ви можете зробити на одному сайті без необхідності відвідування фізичних відділень організацій. Зареєструвавшись ви відкриєте доступ до створення власних, найчастіше використовуваних, онлайн-платежів, а також зможете переглядати історію їх здійснення.