XTRA-TV — оплата інтернету та ТБ

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Bank24 постійно працює над розширенням спектра послуг і тепер ви можете оплатити XTRA-TV на нашому ресурсі з мінімальною комісією.

Оплата сервісу XTRA-TV – телебачення без кордонів з Bank24

Телевізор міг втратити свою актуальність з широким поширенням інтернету та вседоступності будь-яких інформаційних ресурсів за інтересами, однак цього не сталося. Адже ключові телеканали вчасно зрозуміли, що ручний контент може залишитися затребуваним тільки при вкладенні значних зусиль в його створення, а значить хороші телепрограми завжди будуть популярні, як вид дозвілля. Національні провайдери телекомунікаційних послуг також це прекрасно розуміють і продовжують розширювати доступні пакети дійсно стоять представниками медіаіндустрії. Одним з найбільш примітних по частині супутникового мовлення залишається XTRA-TV, оплатити аккаунт якого ви можете за допомогою нашого сервісу Bank24. Вам не буде потрібно для цього відвідувати банк і відстоювати черги до каси, можна навіть не шукати найближчий термінал – все доступно в онлайні з будь-якого пристрою з підключенням до мережі Інтернет.

Послугами нашого сервісу може скористатися будь-який власник карти українського банку. Ми приймаємо картки Visa, Mastercard і ПРОСТІР будь-яких типів. Для того, щоб поповнити XTRA-TV, вам буде потрібно номер договору, який можна знайти в особистому кабінеті на офіційному сайті, або переглянувши укладену вами угоду при оформленні доступу до послуги. Щоб спростити завдання пошуку потрібної суми перерахування, ми додали інтеграцію з базою квитанцій. Тепер ви можете побачити рекомендовану суму зарахування, яка зазвичай становить місячну абонплату і деякий відсоток переплати на майбутній термін. Вам не обов'язково оплачувати телебачення XTRA-TV в зазначеному обсязі. Якщо ви хочете дізнатися точну цифру для поповнення, відвідайте кабінет користувача, або зв'яжіться з консультантом компанії.

Також оплата сервісу XTRA-TV може бути здійснена за допомогою готівки в одному з наших фірмових терміналів. Зайдіть в довідковий розділ нашого сайту, і знайдіть карту з місцем розташування найближчого пристрою Bank24 або наших партнерів. Ми постійно стежимо за технічним станом юнітів, щоб гарантувати вам своєчасність і висока якість надаваних онлайн- і офлайн-послуг.

Якщо у вас виникли питання або проблеми з оформленням транзакції, ви завжди можете звернутися до наших фахівців з будь-яким питанням. Ми організували ефективну роботу техпідтримки та гарантуємо швидкий відгук одного з вільних операторів. Також безперечною перевагою Bank24 є безпека – ми використовуємо найсучасніші протоколи захисту та передачі даних надійним SSL-шифруванням, заснованим на багаторівневих криптоалгоритмах. А ще наш сервіс надає мінімальну комісію на будь-які перекази завдяки прямим партнерським угодам для учасників платіжної системи, в якій функціонує наша компанія.