Воля

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Volia — оплата послуг через Bank24

Даний провайдер одним із перших почав займатися наданням стабільного кабельного підключення для квартир та приватних будинків України. Багаторічний досвід і технічна перевага дозволили компанії стати одним з лідируючих представників індустрії, при цьому зони покриття, що постійно розширюється, функціонал і доступні опції для своїх клієнтів. Однією з головних переваг є вартість, адже телекомунікаційний гігант може дозволити собі надавати свої сервіси за значно зниженими цінами. При цьому вам буде доступне не тільки стабільне високошвидкісне інтернет-з'єднання, але й кабельний інтернет, IPTV та багато інших корисних додатків. Крім того, оплативши Volia, ви отримуєте цілодобову підтримку, яка готова допомогти з усіма питаннями в будь-який час доби. Це здається марним, поки не зіткнешся з проблемами налаштування маршрутизації, або випадковим скиданням роутера. Для нових клієнтів Воля здійснює підключення та всі супутні дії лише за одну гривню — вагома перевага порівняно з конкурентами.

Що потрібно для онлайн-оплати

Ми подбали, щоб ваша фінансова рутина більше вас не турбувала. Більше не потрібно заповнювати реквізити, шукати різні номери розрахункових рахунків та коди компанії. Щоб сплатити Volia, достатньо виконати кілька простих дій:

  • У полі вище запроваджуємо номер договору, який можна дізнатися з паперової чи електронної угоди, а також в особистому кабінеті на офіційному сайті Воля.
  • Сума може бути довільною, але не перевищувати 3000 гривень. Цього достатньо, щоб поповнити Volia на багато місяців вперед.
  • Перевірте відповідність вашого ПІБ або адреси у рядку додаткової інформації. Також тут можна дізнатись залишок на балансі.
  • Останнім кроком буде внесення реквізитів картки - 16-ти значний номер, термін закінчення, CVV зі зворотного боку.

Готово, після успішного списання кошти в найкоротший час надійдуть на рахунок, у свою чергу на вашу електронну пошту буде надіслано листа з подробицями онлайн-платежу.

Інші функції Bank24

Наш ресурс може стати універсальним помічником у питаннях інтернет-оплат. Ми пропонуємо не тільки можливість поповнення інтернету та мобільного рахунку, але й понад 2000 інших різноманітних послуг. На нашому сайті ви зможете:

  • Сплатити комуналку, штрафи та податки;
  • Внести кошти на мобільний рахунок;
  • Погасити заборгованість за банківським кредитом або мікропозикою у МФО;
  • Оплачувати інтернет-покупки, онлайн-ігри та багато іншого.

Наш сервіс гарантує безпеку ваших персональних даних завдяки надійному SSL-шифруванню. Усі підключені до нас організації підтвердили свій статус та законність діяльності, а також надали актуальні ліцензії, якщо такі передбачені державою. Ми офіційно співпрацюємо з перевіреними банками-еквайєрами, які займаються процесингом ваших транзакцій відповідно до міжнародних вимог стандартів безпеки PCI DSS.