Ultranet Group

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

У Bank24 ви можете оплатити послуги ULTRANET GROUP з мінімальною комісією швидким перекладом. Особливо корисно, коли інтернет закінчився раптово.

Оплата сервісу ULTRANET GROUP – просто і безпечно через Bank24

Інтернет став невід'ємною частиною нашої роботи, дозвілля, побутових питань та багато чого іншого. Як же неприємно дізнатися, що через несплату вам зараз належить зробити багато рухів тіла, щоб повернути йому працездатність. А зробити це швидко не завжди є можливим, з огляду на факт, що провайдери можуть не мати у своєму розпорядженні ресурсом для швидкого поповнення через приватний додаток. Оплатити послуги ULTRANET GROUP з мінімальною комісією і швидким поповненням ви можете, скориставшись нашим сервісом Bank24. Це набагато простіше, ніж йти в банк, особливо якщо ви згадали про таку необхідність ввечері. Досить мати смартфон з передачею стільникових даних і зайти на наш онлайн-ресурс. Після вибору потрібної категорії і компанії, якою ви користуєтеся, необхідно ввести ідентифікаційні дані про платника і рахунку для поповнення. Номер договору зазвичай можна знайти в кабінеті користувача вашого провайдера, або в паперовій версії угоди. Навіщо потрібно ПІБ – таким чином транзакція буде мати більш надійні ідентифікатори, щоб вона могла правильно розпізнає і без зволікань бути обробленої одержувачем. Це значно спростить завдання підняти записи, якщо ви не домовилися з членами сім'ї і оплатили інтернет ULTRANET GROUP двічі.

Що надає сервіс своїм клієнтам: ми постійно працюємо над розширенням спектра послуг, що надаються ресурсу, щоб ви могли проводити будь-які види онлайн-оплат з мінімальними зусиллями. У тому числі це стосується автоматичних повідомлень про поточний стан рахунку, рекомендовану суму зарахування та інші, що спрощують процес, фішки. Це стало можливим завдяки інтеграції з різними відкритими базами для платіжних систем, які ми підв'язати для вашої зручності в автоматичному режимі. Крім того оплата сервісу ULTRANET GROUP відбувається з мінімальною комісією. Ми надаємо цю можливість за прямою партнерською угодою з провайдером для наших спільних клієнтів. Ви можете не хвилюватися за збереження ваших особистих коштів, адже Bank24 подбав про всебічну безпеку транзакцій та персональної інформації. Ми не зберігаємо платежів, використовуючи їх для адресації з банком-емітентом і подальшої обробки оплати. З іншого боку для зв'язку та передачі ідентифікаторів задіяні найсучасніші стандарти безпеки та багаторівневе криптографічне шифрування. За багато років існування на ринку фінансових послуг ми заслужили довіру сотень тисяч клієнтів і продовжуємо активно працювати над поліпшенням своїх показників і розширенням кола можливостей. Крім перекладів на цифрові рахунки для персонального користування через наш ресурс Ви можете оплатити корпоративні акаунти за реквізитами або шаблоном. Для створення власних витратьте пару хвилин свого часу та створіть особистий кабінет, в якому зможете переглядати історію, повторювати операції і отримувати повідомлення про статуси.