Оплатити послуги Nash.net.ua

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Nashnet - оплата онлайн з мінімальною комісією

Цей провайдер є одним із наймасштабніших представників мережі столичної телекомунікації. Крім того, компанія надає повний спектр послуг від інтернет-підключення до якісного IPTV з великим вибором доступних українських та зарубіжних каналів. Багато в чому це заслуга наполегливої ​​роботи команди, яка постійно прагне покращувати свій сервіс та пропонувати клієнту більше. При цьому тарифи є досить низькими і стартують зі 100 гривень на місяць. Ще фірма регулярно проводить акції на підключення нових користувачів, надаючи щедрі знижки на укомплектовані пакети з можливістю коннекту безлічі пристроїв і високою пропускною здатністю. Оплата сервісу Nashnet при цьому здійснюється одноразово в рамках щомісячного абонентського внеску. Також при необхідності ви можете замовити додаткові опції на кшталт окремої IP адреси та багато іншого. Також компанія пропонує корпоративні послуги для бізнесів будь-якого масштабу за розумну ціну, при цьому гарантуючи цілодобову підтримку у разі виникнення проблем із підключенням, щоб ваше підприємство працювало ефективно.

Як оплачувати інтернет-послуги онлайн

Існує кілька способів сплатити за Nashnet, але один з них як мінімум вже застарів. Йдеться про банківську касу, яку раніше потрібно було відвідувати з приводу. Інший варіант для тих, хто хоче внести оплату за Nashnet готівкою. Якщо ви прогорнете сторінку в кінець, то внизу побачите кнопку "карта терміналів". Вона покаже всі актуальні локації пристроїв самообслуговування, які приймають паперові купюри. Ну і звісно - безпосередньо наш сайт. Тут все вже автоматизовано, включаючи заповнення платіжних реквізитів. Вам залишається лише вписати номер договору та вказати картку, CVV та її термін дії. Після цього вам від банку прийде СМС із паролем-підтвердженням. Елементарний, але дієвий захист від несанкціонованих користувачем інтернет-оплат. Зловмисник може отримати дані вашої картки і навіть CVV-код, проте, не маючи вашого телефону в руках, транзакцію він провести не зможе. Також хочемо повідомити, що наша система перевіряє внесені відомості на відповідність у базі провайдера, однак є ризик, що ви могли помилково вписати код іншого абонента, якщо не перевірите після заповнення поле додаткової інформації. Це можна виправити, але доведеться звернутися електронним листом до техпідтримки та почекати деякий час.

Інші функції Bank24

Ми є універсальним сервісом онлайн-платежів для будь-якого громадянина України, адже Банк24 надає багато корисних опцій для спрощення повсякденної фінансової рутини. Наприклад, через наш онлайн-сервіс можна погашати кредити, сплачувати податки, комуналку, інші обов'язкові рахунки та квитанції, а також поповнювати акаунти онлайн-ігор та ще багато інших інтернет-послуг.