LanTrace

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

LanTrace — оплата послуг Bank24

Дана компанія спантеличилася питанням підключення абонентів по Київській області, і на даний момент вже обслуговує понад 20 міст і населених пунктів, включаючи Бориспіль. Провайдер пропонує широкий список послуг, починаючи від інтернету та телебачення, і закінчуючи встановленням систем відеоспостереження. Компанія співпрацює з бізнесами різного розміру, включає багатоквартирні будівлі та приватний сектор. При цьому ціни досить низькі, часто можна зустріти вигідні акції у пакетах із високошвидкісним інтернет-підключенням та цифровим ТБ. Можна самостійно вибрати, який перелік послуг та швидкість вам необхідна. Від цього залежить оплата LanTrace, але вам доступне гнучке налаштування з невеликим кроком. Провайдер добре виконує зобов'язання, і своєчасно реагує на раптові поломки в мережі. Ви гарантовано отримаєте стабільний доступ до всесвітньої мережі, при цьому є пакети з різною пропускною здатністю для доби. Трафік завжди необмежений, а карта покриття досить велика, тому варто уточнити, чи є ваше місто списку - чи є можливість швидкого приєднання вашого будинку або квартири до телекомунікаційної мережі.

Як оплачувати через Bank24

З цим все просто, вам достатньо заповнити поле вище, та ввести потрібну суму залежно від вашого щомісячного платежу. Щоб забути про цю потребу на найближчі місяці, можна зробити передоплату — наш онлайн-сервіс дозволяє відправити до 2000 гривень, щоб оплатити LanTrace. Комісія мінімальна і на загальному тлі непомітна. Не потрібно шукати термінал або йти до банківської каси, а обробка заявки та отримання грошей відправником займе мінімум часу. Коли ви заповните всі дані, залишається лише зробити реквізити картки. У деяких випадках інтернет-ліміт може заблокувати списання, тому переконайтеся в правильному налаштуванні. Також тримайте телефон під рукою - часто банки запитують підтверджуючий СМС-код, ми б не рекомендували відключати цю функцію, навіть якщо вона завдає певних незручностей. Як тільки списання буде успішно виконано, на e-mail прийде лист з усіма подробицями поповнення LanTrace. Не видаляйте його, якщо раптом доведеться відстежити статус онлайн-платежу через унікальний номер.

Чим ще Bank24 корисний користувачеві

Ми постаралися, щоб наш онлайн-ресурс став вашим найкращим фінансовим помічником. Для цього ми постійно розширюємо список компаній, доступних для поповнення, а також покращуємо технічний опціонал. У Банк24 можна:

  • Погашати кредити банківських структур та МФО;
  • Вносити оплату за комунальними рахунками, сплачувати податки та штрафи за порушення правил дорожнього руху;
  • Поповнювати мобільний, облікові записи інтернет-провайдерів;
  • Продовжувати страховки та оплачувати інші послуги, наприклад, таксі для водіїв, підключених до регіональних служб.

Звичайно, це не повний список доступних опцій, а в повному обсязі ознайомитись з ними допоможуть категорії та глобальний пошук за назвою.