Lanet

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

За допомогою Bank24 ви можете оплатити інтернет та телебачення LANET з мінімальною комісією за банківським переказом без будь-яких інших процентних зборів.

Оплата інтернету і телебачення LANET – швидкі перекази через Bank24

Для абонентів одного з найбільших українських провайдерів не секрет, що поповнити його рахунок можна практично з будь-якого терміналу або онлайн-сервісу. Так чому вам варто звернутися саме до Bank24?

За багато років роботи на фінансовому ринку ми зарекомендували себе, як надійний партнер для сотень тисяч українців. Ми побудували загальнонаціональний сервіс для переказів в будь-яких областях цифрових грошей від обов'язкових комунальних платежів і податків до інтернет-розваг, і не стикалися з серйозними інцидентами безпеки незважаючи на колосальні обсяги потоків даних. Звичайно цю інформацію складно сприймати, як значну перевагу, якщо ви не стикалися зі зворотним. Інший аргумент: Bank24 надає мінімальну комісію на оплату інтернету, в тому числі це поширюється на поповнення рахунку LANET. Сервісом зручно користуватися з телефонів, планшетів і комп'ютерів. У вас не виникне проблем з введенням даних або їх випадкової очищенням. Ми багато працювали над тим, щоб наш клієнт отримав найбільш приємний і простий інструментарій для щоденних платежів.

Повертаючись до оплати інтернету LANET ми розуміємо, що своєчасність відіграє основну роль у виборі вашого фінансового помічника. Bank24 має автоматизовану систему обробки та маршрутизації транзакцій, яка є досить ефективною в порівнянні з конкурентами, і дозволяє переводити гроші практично миттєво. Лише в деяких випадках переказ може статися з затримкою через довгу обробку на стороні одержувача, або інших труднощів з ідентифікацією самої телекомунікаційною компанією.

Наша команда готова допомогти з вирішенням будь-яких питань. Робота нашого відділу техпідтримки заслуговує окремої похвали, адже кожен фахівець досконально розбирається в своїй області, а система фіксації звернень не дозволить вам довго чекати відповіді оператора на лінії. Також поспішаємо вас запевнити в безпеці нашого сервісу. Ми побудували роботу, грунтуючись на найсучасніших міжнародних стандартах безпеки, і регулярно перевіряємо її на наявність вразливостей. Дані ніколи не зберігаються централізовано в відкритому вигляді, а для захисту персональної інформації ми використовуємо надійне SSL-шифрування, засноване на складних багаторівневих криптоалгоритмах.

Оплата інтернету і телебачення LANET через Bank24 відбувається в три етапи, вам лише потрібно:

  • вибрати відповідну клітинку з назвою компанії;
  • ввести номер договору, який ви можете знайти в особистому кабінеті;
  • вказати платіжні дані і ПІБ для ідентифікації транзакції.

Ми інтегрували можливість перегляду рекомендованої суми для поповнення, щоб вам було простіше орієнтуватися, навіть не відвідуючи провайдера перед поповненням. Щоб повторювати платежі, мати доступ до шаблонів, а також історії операцій, ви можете зареєструватися на нашому сайті, як постійний користувач.