KomiTex

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Оплата сервісу Комітех онлайн через Bank24

Даний львівський провайдер з 2005 року здійснює розвиток комунікацій у місті та області, підключивши тисячі задоволених клієнтів. Головна його перевага залишається у доступній вартості послуг, великому спектрі запропонованих опцій та перевіреній часом стабільності підключення. Вже багато років фірма займає лідируючі позиції серед інтернет-провайдерів Львова та області, постійно працюючи над модернізацією своєї мережі та послуг, а також закуповуючи сучасне обладнання, тим самим збільшуючи можливості користувачів. Ви можете вибрати швидкість інтернет-підключення. При цьому апгрейд мережі не знадобиться, якщо захочеться перейти на гігабітний інтернет. Все прив'язується лише до тарифного пакету та розміру оплати Комітех. В іншому ви можете змінювати налаштування, попередньо оформивши заявку на зміну аккаунта в інший тариф. У деяких випадках може стягуватися сервісний збір, однак ми говоримо про справді мізерні суми, які не стануть проблемою.

Як оплачувати інтернет-послуги через Bank24

Ми збудували гранично просту схему, як сплатити Комітех. Достатньо виконати кілька простих дій, і кошти стануть доступними на вашому рахунку. Для початку слід уточнити номер договору та вписати його у відповідне поле. Дізнатися його можна у вашій угоді на головній сторінці, або в особистому кабінеті на сайті провайдера. Залишилося лише ввести суму та перевірити правильність заповнення. Якщо система не виявить відповідності у базі провайдера, вона повідомить про помилку і не пропустить до етапу онлайн-оплати. Якщо все пройшло успішно, залишається внести 16-ти значний номер, термін дії і захисний CVV зі зворотного боку банківської картки. Готово, як бачите - це просто і незрівнянно швидше походу в касу або пошуку терміналу самообслуговування. Тим більше, вам не потрібно вносити платіжних реквізитів, адже вони вже встановлені в онлайн-сервісі. Якщо ви вважаєте за краще поповнити Комітех готівкою, тоді вам знадобиться картка терміналів самообслуговування нашої партнерської мережі, яку ви знайдете, прогорнувши сторінку до кінця. Кожен пристрій регулярно проходить діагностику та перевірку, щоб ним було безпечно та зручно користуватися.

Реєстрація та її переваги

Неавторизований користувач Bank24 може безперешкодно оплачувати всі доступні послуги, однак він не може зберігати інформацію, та інші дані сесії. Щоб отримати таку можливість, потрібно зареєструватися та зайти в особистий кабінет. Як тільки ви увійдете в обліковий запис, зможете створювати шаблони, бачити історію операцій і зберігати встановлені налаштування. Це спростить здійснення регулярних платежів. Наприклад, комуналка тепер оплачуватиметься однією кнопкою, а повідомлення про виставлення нових рахунків – з'являтиметься прямо в головному меню.