HomeNet (Дніпро)

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Homenet - оплата послуг через наш сервіс

Далеко не всі регіональні провайдери належним чином виконують свої зобов'язання, проте дана компанія безперечно є винятком. Фірма почала надавати послуги вже понад десять років тому, і на сьогодні є одним із найпопулярніших інтернет-провайдерів Дніпра. Рецепт успіху простий – якісне обслуговування, демократичні тарифи, і найголовніше – відмінний сервіс із чуйною техпідтримкою. Інтернет-провайдер пропонує постійним та новим клієнтам різні бонуси та знижки, залежно від сезонних пропозицій та свят. Щоб користуватися інтернетом без обмежень, потрібно оплачувати Homenet постійно або зробити передоплату на кілька місяців вперед. Якщо баланс буде негативним, підключення буде обмежено до внесення коштів. У цьому немає нічого нового, і практично кожна телекомунікаційна компанія працює за таким принципом, тому від питань підключення перейдемо до методів онлайн-оплати Homenet.

Як перерахувати гроші через Bank24

Ми максимально спростили процес, щоб займав мінімум часу. Усі реквізити вже заповнені в системі та приховані, щоб ви не відволікалися на зайву інформацію. Вам знадобиться вказати лише номер рахунку. Його легко дізнатися з укладеного договору або в особистому кабінеті на сайті провайдера. Сума не має перевищувати тисячі гривень, і цього вистачить, щоб сплатити Homenet на кілька місяців вперед. Також потрібна банківська картка будь-якого типу. Головне, щоб її випустив український банк-емітент, і на ній були кошти. Відразу після успішного списання на пошті з'явиться повідомлення з подробицями транзакції. Не варто його видаляти, якщо потрібно переглянути поточний статус операції. Для цього на головній сторінці слід ввести отримані дані в області пошуку платежу. Якщо ви переконалися в правильності внесених відомостей, але система їх не розпізнає, зв'яжіться з нашими співробітниками техпідтримки для з'ясування подробиць.

Bank24 - зручно та безпечно

Наш онлайн-сервіс надає величезний перелік доступних послуг. Серед них можна виділити важливі категорії для будь-якого користувача. Наприклад, постійним попитом користуються оплата комуналки, погашення кредитів та мікропозик, поповнення мобільного телефону, внесення коштів на ігрові акаунти та багато іншого. Ми гарантуємо безпеку персональних даних завдяки множинним вжитим заходам. Кожна компанія в нашій системі для укладання партнерства зобов'язана надати документи про законність своєї діяльності та ліцензію, якщо вона передбачена законодавством. Ми працюємо лише з перевіреними банками-еквайєрами, які виконують процесинг відповідно до вимог міжнародних стандартів PCI DSS. Вся інформація на сайті захищена надійним SSL-шифруванням, дію сертифіката якого ви можете перевірити самостійно у браузері.