Оплата інтернету та ТБ: GTS

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Оплатити інтернет та ТБ GTS тепер можна не тільки в банку, але і скориставшись нашим платіжним сервісом Bank24.

Оплата інтернету і ТБ GTS – все стає простіше з Bank24

Телекомунікаційні компанії зазвичай не сильно турбуються про зручність поповнення рахунку за їхні послуги. З даним провайдером ситуація дещо простіша, однак вам все одно потрібно буде записувати реквізити і поповнювати інтернет GTS через банківську касу. Ми надаємо набагато більш просту і швидку альтернативу, а саме переказ, який можна здійснити за кілька кліків. Якщо ви вже потрапили на дану сторінку, то напевно бачите всі необхідні поля для заповнення. Номер договору потрібен нам, щоб правильно перенаправити переказ в рахунок зарахування коштів на ваш цифровий аккаунт. Додаткова інформація служить спрощенням для обробки платежу, і покликана прискорити процес зарахування, а в деяких випадках допоможе ідентифікувати платіж на стороні одержувача. Також ми інтегрували в сервіс можливість переглядати поточний статус платежу, а також рекомендовану суму поповнення. Зазвичай ця цифра включає додаткову переплату, і носить виключно рекомендаційний характер. Не ми її встановлюємо, а лише довантажуємо відомості з закритої бази обліку. Для тих, хто користується повним пакетом послуг у нас відкрита можливість оплати інтернету і ТБ GTS. Якщо ви користуєтеся тільки одним певним видом телекомунікації, тоді вибирайте відповідний елемент зі списку.

Особливо зручним є той факт, що через Bank24 можна оплатити не тільки особисті акаунти, але і корпоративні рахунки за реквізитами. Це сильно спрощує життя підприємцям, даючи можливість швидко і просто переводити гроші з мінімальною комісією на відміну від завищеного відсотка деяких банків за операції через касу. Ми стягуємо лише мінімальну ставку, рівну єдиного банківського збору. Решта є привілеєм взаємовигідних партнерських відносин з різними компаніями, які зацікавлені, щоб клієнтам було просто знайти зручний спосіб внести оплату за наданий сервіс. Ми максимально оперативно обробляємо нові заявки в автоматичному режимі, однак не можемо гарантувати, що затримки не виникнуть на стороні банку-одержувача. Якщо ви поповнили інтернет і ТВ GTS на потрібну суму, а послуга не активна, зв'яжіться з оператором для з'ясування причин затримки.

Ми постійно стежимо за поточними транзакціями, і можемо уточнити їх статус на будь-якому етапі. Якщо провайдер стверджує, що гроші не були зараховані, зв'яжіться з нашими фахівцями технічної підтримки, які з радістю допоможуть з'ясувати, чому операція не закінчена. Також ми рекомендуємо зареєструватися на нашому сайті, щоб мати можливість переглядати їхню історію перекладів, створювати шаблони постійних перерахувань, а також отримувати повідомлення про статус поточних транзакцій. Ми гарантуємо безпеку ваших коштів, використовуючи найсучасніші протоколи захисту – багаторівневе шифрування.