GRIZLI: Оплата інтернету та ТБ

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Grizli — оплата онлайн через Bank24

Цей провайдер є одним із популярних постачальників мережі телекомунікації у Маріуполі. Як позиціонує себе компанія – це найсправедливіший інтернет-провайдер міста, який пропонує не лише низькі ціни на інтернет-підключення, але й різноманітні бонуси, а також додаткові опції. Наприклад, оплативши Grizli, ви зможете користуватися стабільним інтернет-з'єднанням, а також цифровим телебаченням з доступом до українських та зарубіжних каналів. Тарифи Грізлі піддаються тонкому настроюванню. Ви можете вибрати різну пропускну здатність, наявність кабельного телебачення або IPTV, кінотеатр з культовими міжнародними телеканалами. Все залежить від ваших потреб та уподобань, тому підсумкова оплата Grizli залежить від вибраних вами опцій та обмежується вашими побажаннями. Якщо вам раптом виявиться багато раніше вибраних можливостей, або деякими з них ви не користуєтесь, можна легко оновити свій тарифний план, сплативши мізерний сервісний збір. Також інтернет-провайдер має цілодобову технічну підтримку, що особливо зручно, якщо з'єднання пропадає серед ночі, а вам воно необхідне в даний момент.

Як оплачувати інтернет-послуги?

Bank24 надає чудову можливість оплатити Grizli не виходячи з дому. Вам знадобиться пристрій із виходом у мережу, а також кілька хвилин часу. Для початку слід заповнити поля вище, вказавши номер договору та суму поповнення. Решта інформації вже заповнена в системі, тому з'ясовувати платіжні реквізити не потрібно. Після цього слід перевірити деталі платежу на відповідність вашого ПІБ або адреси, і перейти до внесення реквізитів картки. Ми приймаємо карти будь-яких типів із єдиною умовою: вони мають бути випущені українським банком-емітентом. До цього списку входять Visa, Mastercard та ПРОСТІР. Якщо спроба списання виявиться невдалою, перевірте інтернет-ліміт. Саме він у більшості випадків блокує операцію з міркувань безпеки. Також можливо, що вам на телефон надійде смс з кодом підтвердження від банку. Це стандартна процедура захисту вашого рахунку від шахраїв, яка дуже проста, але досить ефективна. Перевірте свою електронну пошту, на неї надійде підтвердження після успішної онлайн-оплати. Щоб знайти платіж у майбутньому, заповніть поля в розділі на головній сторінці нашого ресурсу.

Інші функції Bank24

Наш онлайн-сервіс дозволяє здійснювати безліч різних дій, пов'язаних з інтернет-платежами, поповненням різних рахунків тощо. Ви можете вільно переглядати всі категорії або скористатися пошуком за назвою, щоб знайти цікаву для вас фірму або послугу. Банк24 дає можливість оплатити онлайн:

  • Комунальні квитанції, податки та штрафи.
  • Продовження страхового полісу, охоронного контракту, погашення кредитів та мікропозик.
  • Інтернет-покупки, онлайн-ігри та багато іншого.