fregat.com

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Фрегат — оплата онлайн в Bank24

Даний провайдер з 2007 року розвиває мережу телекомунікацій у Дніпрі та прилеглих населених пунктах. Компанія пропонує не лише лояльні тарифи для населення, а й регулярно запускає вигідні акційні пропозиції новим клієнтам. Тарифи не обмежують підсумковий трафік, проте від пропускної спроможності залежить підсумкова вартість підключення. Якщо вам достатньо 50-100 мегабіт в секунду, просто вибирайте найпростіші пакети, а для просунутих користувачів більше підійде напівгігабітний інтернет, який не змусить чекати довгого завантаження. Фірма чудово справляється з обов'язками, грамотно оновлюючи обладнання та залишаючись на зв'язку для технічної підтримки. При цьому можна оплатити Фрегат для приватного будинку, і домовиться про швидкий виїзд майстра для підключення та налаштування маршрутизації. При цьому більшість додаткових послуг безкоштовна: налаштування роутера і певна кількість метрів шнура всередині приміщення.

Як оплачувати наш сайт?

Звичайно оплата Фрегат може здійснюватись онлайн через сервіс Bank24. Було б дивно, якби інтернет-підключення все ще доводилося проплачувати в банківській касі. Однак, якщо у вас є лише готівка, завжди можна скористатися терміналами самообслуговування нашої партнерської мережі, розташування яких вказано на карті. Щоб поповнити Фрегат через сайт, знадобиться картка будь-якого українського банку. Ми приймаємо Visa, Mastercard та ПРОСТІР будь-яких типів. Алгоритм дуже простий:

  • Дізнайтеся номер особистого рахунку. Зазвичай він вказується в договорі або особистому кабінеті інтернет-провайдера;
  • Введіть суму для переказу (можна одразу оплачувати на кілька місяців вперед). Це поле має обмеження до 3000 гривень.
  • Ви можете перевірити вірність внесених даних у подробицях платежу, розгорнувши відповідну вкладку.
  • Після успішного заповнення внесіть реквізити картки та підтвердіть операцію через СМС-код, надісланий вашим банком. Останнє залежить від налаштувань безпеки та є опціональним.

Як тільки кошти будуть успішно списані з вашої картки, залишиться лише дочекатися зарахування та продовжити користуватися своїм інтернетом без обмежень. Банківський процесинг займає певний час, однак у робочі дні такі операції здійснюються досить швидко.

Ще більше можливостей для авторизованих користувачів

Bank24 надає величезний список послуг для онлайн-оплати, і ми пропонуємо додатковий функціонал для спрощення фінансової рутини. Якщо ви реєструєтеся на сайті, то отримаєте доступ до зручних інструментів, що дозволяють регулярні платежі простіше. Наприклад, у цей список водять: шаблони для автозаповнення, календар для запланованих онлайн-оплат, історія скоєних операцій, збережену адресу та інші ідентифікаційні дані для комуналки та інше.