Elan-Inet

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

   Elan-Inet: швидка оплата онлайн в Bank24

   Практично всі сучасні люди активно користуються послугами інтернет-провайдерів і в домашніх умовах, і на роботі, скажімо, в офісі. Це зовсім не дивно, адже сьогодні ритм життя помітно прискорився і вимагає від нас знання великої кількості інформації, яку варто перевіряти та оперувати нею у процесі виконання робочих завдань. Так, ще багато років тому з'явилася необхідність удосконалення існуючих умов підключення та їх адаптування під запити користувачів. Сьогодні складно когось здивувати високою швидкістю передачі даних, чи суміщенням тарифного плану в рамках доступу до світової мережі на додачу з телебаченням. Саме тому, багато користувачів в силу певних обставин часто мігрують між провайдерами у пошуку найкращого співвідношення ціни, пропозиції та якості. Так, наприклад, багато одеситів зробили вибір на користь місцевого провайдера Elan-Inet із досить великим стажем (понад 30 років). Він надає послуги в галузі телекомунікацій, невпинно стежить за якістю послуг і кон'юнктурою ринку в даній галузі. Це гарантує клієнтам надійне з'єднання та телемовлення у режимі 24/7 у рамках попередньо встановленого тарифного плану. Варто усвідомлювати, що для стабільного та постійного підключення необхідно своєчасно вносити оплату у визначені договором строки. Зробити це легко, і ви вже знаходитесь на потрібній для цього сторінці.

   Як відновити можливість користування?

   На поточній сторінці заповніть порожні поля з підписами.

  • - Номер договору - він унікальний і необхідний для ідентифікації вас у системі як користувача. Рекомендуємо повторно перевірити правильність заповнення даного поля, щоб поповнити саме свій обліковий запис. Якщо ви помилилися і вказали неіснуючий номер договору, система не пропустить вас до внесення платіжних даних, і вкаже, що щось пішло не так. Для повторного його внесення просто натисніть кнопку "Редагувати" у верхньому правому кутку сторінки.
  • - Сума платежу - вона повинна відповідати встановленій вашим тарифним планом, або ж перевищувати її, якщо компанія встановила, що оплата інтернету Elan-Inet можлива достроково та у більшому розмірі.
  • - Номер банківської картки, термін її дії та секретний CVV-код (на звороті).


   Це мінімальний набір необхідних дій, після виконання яких ви отримаєте квитанцію на вказану вами адресу електронної пошти про успішне списання коштів з балансу. Рекомендуємо зберегти її для можливості перевірки статусу обробки онлайн-платежу.

   Чому Bank24?

   Ми ретельно опрацювали питання безпеки клієнтської та платіжної інформації: використовуємо виключно новітні алгоритми передачі даних та потужну криптографію. Також організували співпрацю з багатьма організаціями, що дозволяє оплатити їх послуги на одному сайті. Комуналка, податки, телефон, ТБ та інше – все це доступно в Банк24, без необхідності виходити з дому.