Датагруп (Інтернет)

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Датагруп — оплата ТБ та інтернет-з'єднання

На ринку телекомунікацій DataGroup ще з 2000 року, і за цей час вона стала одним із беззастережних лідерів індустрії. Дочірні компанії надають свої послуги по всій Україні у різних сегментах бізнесу та роздрібних споживачів. При цьому ви можете звернутися напряму, щоб дізнатися про можливості інтернет-підключення у вашому місті. Зону покриття та інші нюанси можна дізнатися на офіційному сайті або поспілкувавшись із оператором за вказаними телефонами.

Однією з головних переваг DataGroup є можливість зниження цін на свої послуги. Особливо це буде вигідно новим клієнтам, які можуть дочекатися щедрих знижок та безкоштовного підключення. Але й загалом користуватися та оплачувати Датагруп вигідно — тарифи досить низькі, враховуючи стабільну роботу, високу швидкість інтернету та різні бонуси. Крім доступу до всесвітньої мережі, фірма пропонує безліч інших опцій: наприклад, телебачення, відеоспостереження, IP-телефонія. Для великих бізнесів є багато інших можливостей на кшталт оренди серверного устаткування, виділення окремих IP-адрес тощо. Також важливо, що техпідтримка завжди залишається на зв'язку і готова допомогти в будь-якій ситуації.

З онлайн-оплатою допоможе Bank24

Наш сервіс дозволяє сплатити Датагруп без комісії. Це можливо завдяки укладенню особливих домовленостей між провайдером та нашим ресурсом. Для вас це значна перевага, адже так можна викреслити нехай невелику, але статтю витрат. При цьому одноразовий платіж обмежений сумою в 3000 гривень, чого має вистачити на багато місяців, якщо ви вважаєте за краще платити наперед.

Для успішного переказу потрібно вказати номер особового рахунку. Інші дані вже заповнені в системі, тому ми звільнили вас від пошуку платіжних реквізитів. Онлайн-сервіс приймає картки будь-яких українських банків. Єдина проблема, з якою може зіткнутися користувач, - переповнення інтернет-ліміту. Вам слід перевірити його, якщо списання не вдається. Також вам знадобиться телефон для прийому смс-коду від вашого банку. Це дуже простий і водночас дієвий захід безпеки, який дозволяє вберегти вас від дій зловмисників.

Чим ще стане корисним Bank24

Крім поповнення Датагруп сервіс надає тисячі інших послуг, зручно розподілених за основними категоріями. Вам буде доступно безліч опцій, причому як для особистих, так і для корпоративних акаунтів. Погашення кредитів, сплата податків та квитанцій від комунальників, страховки, охорона та багато іншого — лише короткий перелік всього доступного функціоналу Банк24. При цьому багатьох  з них ви можете сплатити без комісії, або з її мінімальним значенням від 0,5%. Наш ресурс адаптований для роботи з будь-яких пристроїв, тому на сайті зручно працювати як з комп'ютера, так і мобільного телефону.