Безпека онлайн-платежів, як у Банку, наш головний пріоритет

5 рівнів безпеки

Підтвердження оплати

Онлайн переказів відбувається з підтвердженням пароля OTP з фінансового номера телефону - таким чином:

- списання коштів з Вашої картки третіми особами неможливе;

- у Вас є можливість ще раз подумати і перевірити платіжні дані.

SSL-шифрування

Всі дії на сайті Bank24, зашифровані за допомогою SSL-шифрування. Жодні дані, які ви надаєте на нашому веб-сайті, не будуть підроблені, перехоплені або спотворені третьою стороною.

Ви можете переконатися в наявності сертифікату SSL, натиснувши на символ замка в рядку браузера. Будьте обережні, завжди перевіряйте наявність справжнього і дійсного сертифіката на сайті. Це допоможе Вам розпізнати фішинг-сторінку або сайт-клон.

Захист особистої інформації паролем

Вхід в Особистий кабінет для збереження карток, перегляду історії платежів, налаштування регулярних платежів можливий тільки після введення пароля. Зміна пароля відбувається тільки за допомогою телефону, вказаного на момент реєстрації! Зміна телефону в Особистому кабінеті можлива тільки після входу.

Надійні партнери

Всі партнери, послуги яких ви можете оплатити за допомогою сайту Bank24, проходять багаторівневу перевірку (перевіряються на достовірність і дотримання законодавства), потім укладають з нами договір на прийом платежів, надають ліцензію (якщо послуга підлягає ліцензуванню).

Онлайн підтримка платника

Якщо у вас є питання про оплату, ви можете звернутися в службу підтримки клієнтів по телефону на домашній сторінці сайту.

Банками-еквайрами ресурсу bank24.com.ua є два банки-партнери, «Таскомбанк» та «Ощадбанк», які забезпечують надійний та безперервний процес онлайн-платежів, а також зберігання інформації про картки, що зберігаються через Особистий кабінет.