Оплатити платежі по ZeCredit (погашення кредиту)

Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Zecredit - погашення кредиту онлайн через сервіс Bank24

Якщо вам здається, що потребу в кредитуванні відчувають лише малозабезпечені люди – це не так. Практика позичати поширена навіть серед підприємців із солідним доходом. Це зручно - нема чого сидіти без грошей, якщо ви зробили дорогу покупку або вигідну інвестицію. Різниця лише в тому, що не кожному банк схвалить позику. І тут на допомогу приходять МФО. Zecredit, погасити кредит якої можна на нашому онлайн-сервісі, надає чудові умови для людей, які опинилися у скрутному фінансовому становищі. Щоб отримати онлайн-кредит, вам знадобиться кілька хвилин, паспорт та код. Потрібно заповнити невелику анкету. Від того, наскільки ви будете правдиві та точні у своїй відповіді, залежить рішення, ухвалене кредитором. Тому не намагайтеся прикрасити чи приховувати деякі нюанси – компанія оцінює вашу порядність та відкритість, розглядаючи свої ризики у разі схвалення запиту.

Умови повернення та способи оплати

Ця МФО пропонує вкрай привабливу відсоткову ставку першого звернення. Вона складе всього 0,5%, що значно нижче за пропозиції конкурентів. Варто враховувати, що у разі успішного повернення фірма виявляє лояльність до постійних клієнтів, пропонуючи знижений відсоток, бонуси та знижки. Щоб здійснити погашення кредиту Zecredit онлайн, можна скористатися послугами Bank24. Для цього потрібно на поточній сторінці заповнити поля вище із зазначенням ІПН, ПІБ та номера телефону. Врахуйте, що потрібний використаний мобільний при оформленні позики, який міститься в договорі. Система ідентифікує ваш платіж, і ви будете перенаправлені на сторінку онлайн-оплати. Ми приймаємо Visa, Mastercard та ПРОСТІР українських банків-емітентів. Це означає, що підійде будь-яка картка банків України. Заплатити іноземною карткою-ключом, на жаль, неможливо. Рекомендуємо перевірити інтернет-ліміт, щоб транзакція не була заблокована при спробі списання. Якщо все пройшло успішно, на пошту прийде лист із подробицями операції. Воно вам знадобиться, якщо з'явиться необхідність перевірити статус онлайн-платежу. Це можна зробити на головній сторінці у відповідній секції.

Чому важливо вчасно вносити оплату за кредитом Zecredit

Всупереч поширеній думці всі фінансові організації пов'язані, і прострочення онлайн-кредиту МФО псує ваш рейтинг, як і невиконання кредитних зобов'язань перед банком. Серйозно ставтеся до покладеної на вас відповідальності, інакше це завадить у майбутньому взяти позику на справді важливі покупки: нерухомість, машину чи бізнес. За поточним рейтингом можна стежити, подавши запит до УБКІ та сплативши невеликий сервісний збір. Це можна зробити також, відвідавши відповідний розділ на сайті Bank24.