Оплатити платежі по Ваша Готівочка. ООО 'ЛАЙМ КЕПІТЕЛ' (погашення кредиту)

Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Ваша Готівочка – оплата заборгованості через Bank24

Онлайн-кредитування в Україні перевершило банки і навіть звернення до родичів чи друзів. Якщо ви відчуваєте гостру нестачу коштів до зарплати або хочете зробити дорогу покупку, тоді МФО стане рятівним колом. На цій сторінці можна погасити кредит Ваша Готівочка – однією з досить відомих компаній у нашій країні. Її популярність обумовлена ​​простими вимогами до позичальників та вигідними умовами кредитування:

  • Мінімальний вік для отримання онлайн кредиту – 18 років. Тому сюди можуть запросто звернутися студенти, домогосподарки, безробітні та навіть пенсіонери. Звичайно, якщо у вас є робота і стабільний дохід - це тільки плюс.
  • Для першого звернення процентна ставка становить лише 0,01% на 14 днів. Ви можете оформити позику і на більший термін, проте тоді з 15-го дня починає нараховуватись стандартне процентування.
  • Є можливість оформитись онлайн, або при відвідуванні відділення. Вибирайте найзручніший спосіб для вас особисто.

Як сплатити заборгованість Ваша Готівочка онлайн

Наш сервіс пропонує простий та швидкий спосіб, як внести гроші на кредитний рахунок через інтернет. Потрібно зробити кілька простих дій. Вибираємо назву компанії із загального списку і на цій сторінці вводимо ідентифікаційні дані. Знадобиться ІПН, повні прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та договору. Будьте уважні: коли вносите інформацію про позичальника, у тому числі мобільного повинен бути зазначений той, який використовувався для оформлення позики. Все готово, залишається пройти автоматичну перевірку та вказати реквізити картки. Як тільки сума успішно спишеться з вашого рахунку, на пошту надійде повідомлення з подробицями транзакції та унікальним кодом. Його можна використовувати, щоб перевірити поточний статус операції. Зайдіть на головну сторінку нашого ресурсу та побачите секцію під назвою “пошук платежу”. Погашення кредиту Ваша Готівочка буде здійснено, як тільки кошти зарахуються на рахунок компанії. Стандартний термін – від одного до трьох робочих днів. Це залежить від банку одержувача та відправника, а також від часу здійснення переказу. Зазвичай гроші доступні в найкоротший термін.

Завжди завчасно робіть оплату

Внести кошти по онлайн-кредиту потрібно не пізніше певного часу останнього дня кредитного періоду. В іншому випадку нараховується штраф та зростає відсоткова ставка. Але найнебезпечніше – це наявність прострочення. Крім зниження лояльності мікрокредитора, ви можете зіткнутися з майбутніми відмовами банківських структур. Вони перевіряють наявність прострочених платежів, і виносять рішення виходячи з надійності та поступливості позичальника. Для МФО наявність прострочення зазвичай не критично, проте банки стежать за такими фактами дуже уважно, і нерідко одноразові випадки призводять до неможливості взяти довгострокову позику для дорогих покупок.