Оплатити платежі по УкрПозика (погашення кредиту)

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Погашення кредиту Укрпозика онлайн з мінімальною комісією в Bank24

Дана мікрофінансових організація є однією з найбільш відомих і популярних в Україні. Це не дивно, адже велика кількість клієнтів вказує на довіру до кредитора і його порядність. Компанія надає послуги на території України вже багато років і еволюціонувала з невеликої контори по видачі короткострокових позик до великої самостійної структури з десятками представництв. Укрпозика надає вкрай привабливі умови новим клієнтам, пропонуючи онлайн-кредити під 0%. Єдиною вимогою залишається погашення кредиту Укрпозика в зазначені терміни, які ви вибрали при складанні договору. На головній сторінці офіційного сайту ви побачите простий і інформативний калькулятор з розрахунку підсумкової суми позики, що дозволяє вибрати і налаштувати параметри. За підсумком ви отримаєте до 15000 гривень на карту практично миттєво, якщо у вас раніше не було інтернет-кредитів в даному МФО, або ви не є поточним клієнтом. Навіть відкриті заборгованості в інших фірмах не стануть перешкодою для позитивної відповіді. Кредитна історія буде розглянута при зверненні, проте не виступає вирішальним критерієм в оцінці платоспроможності. Обробка відбувається автоматично, тому вам, можливо, не доведеться спілкуватися з оператором. Це може бути добровільним рішенням для з'ясування особливостей і правил.

Погасити кредит Укрпозика можна онлайн через сервіс Bank24. Це простий і зручний спосіб не виходячи з дому внести потрібні кошти і закрити поточну позику. Вам не доведеться відвідувати банківську касу або офіс мікрокредітора, що безсумнівно є більш приємною альтернативою нескінченним чергам. Досить мати картку будь-якого українського банку, і заповнити поля вище. Буде потрібно ввести ідентифікаційний код або ваш мобільний телефон. Вказувати потрібно номер стільникового з заявки, який прив'язаний до особистого кабінету. В іншому випадку системі не вдається виявити відповідний запис в базі боржників і відправити ваш платіж. Вона повідомить про помилку і попросить внести відомості заново. Також ви не можете оплатити більше, ніж повинні - сервіс не пропустить на сторінку реквізитів картки. Треба перевірити підсумковий розмір заборгованості, зайшовши в онлайн-кабінет, або уточнивши інформацію у оператора.

Якщо можливості оплатити кредит Укрпозика немає, завжди можна продовжити термін його дії, для цього вам буде потрібно внести оплату частини онлайн-кредиту і нарахованих відсотків, після чого активувати послугу. Детальніше про процес пролонгації ви можете дізнатися на сайті, або зв'язавшись з вашим менеджером. Якщо ви скористалися терміналом самообслуговування, щоб поповнити рахунок готівкою, обов'язково збережіть чек або сфотографуйте його для відстеження транзакції.