Оплатити платежі по ТВОЇ ГРОШІ (продовження)

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Продовження кредиту Твої Гроші в Bank24

Кожен хоч раз потрапляв в ситуацію переоцінки порівняння власних можливостей перед виконанням певних обов'язків у закритті заборгованості у фінансовій організації. Справа стосується бюджету і в ньому можуть відбутися не найприємніші зміни і, частіше за все, втрати. Щоб уникнути такого повороту подій, розповімо докладніше про продовження кредиту Твої Гроші і як ця процедура допоможе позичальникові.

Оформлення додаткового договору щодо перегляду та перенесення дати виплат на певний термін називається пролонгацією, якої ми радимо скористатися в разі, якщо переоцінка можливостей все таки сталася, а отримувати штрафні санкції не хочеться. При цьому, ви виплачуєте тільки відсотки, що накопичилися за період від укладення кредитного договору до першого дня пролонгації. Також ви можете відкрити її в будь-який час до дня останнього внеску і не пізніше шістнадцяти днів від встановленого моменту закриття позики.

Оформити заявку на пролонгацію кредиту Твої Гроші можна багато разів, в залежності від необхідності. Існує два способи:

  • відправитися на пошуки найближчого відділення організації;
  • скористатися нашим онлайн-сервісом і не залишати межі квартири.

Вибираючи перший варіант, є ймовірність зіткнутися з щоденними дратівливими факторами, що несприятливо впливають на вирішення питань: нерухома пробка, довга черга, незручні робочі години відділення і накладка з невідкладними справами за відомим Законом Мерфі.

Вважаючи за краще Bank24, ви економите час на тривалі поїздки, адже можете продовжити кредит Твої Гроші онлайн в будь-якому зручному місці і не прив'язуючись до робочих годин. Для цього вам потрібен доступ до Інтернету, будь-який пристрій для використання сайту і картка з активним балансом і відкритим лімітом на оплати від будь-якого українського банку. Далі досить внести короткий перелік інформації: номер телефону і суму поповнення на цій сторінці.

Але враховуйте, ми гарантуємо миттєве зарахування на рахунок, чого не можемо вимагати від сторони одержувача і не впливаємо на технічні перевірки та затримки транзакції. Тому поцікавтеся у консультантів, скільки днів йде на переказ грошей найчастіше, чи важливий час поповнення і яку звітну документацію ви повинні надати після здійснення оплати.

Ми забезпечуємо збереження внесеної інформації та засобів завдяки використанню сучасних алгоритмів передачі даних з SSL-шифруванням і потужної криптографією, що дозволяє вберегти проведену операцію від зловмисників. Якщо в процесі роботи з Bank24 у вас виник ряд питань або необхідність дізнатися додаткову інформацію у нас організовано відділ технічної підтримки, який готовий вислухати і допомогти у вирішенні негараздів, що утворилися, щоб ви переконалися в прозорості нашого сервісу і бажанні спростити складні фінансові справи.