Оплатити платежі по Tengo

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Погашення кредиту Tengo - швидкі перекази з нульовою комісією в Bank24

Мікрофінансові організації в Україні користуються величезним попитом. Це пов'язано з тим, що багато людей зіткнулися з непереборними фінансовими труднощами, і тепер змушені періодично користуватися мікропозиками, щоб повністю або частково закривати свої потреби до зарплати. Tengo, погасити кредит якої ви можете через Bank24, є чудовим прикладом того, що може дати зацікавлений в нових клієнтах кредитор. Онлайн-кредитом під 0,01% майже нікого не здивувати, але фірма дозволяє відразу оформляти позики у великому розмірі аж до 20000 гривень. Це безсумнівний плюс, який буде потрібно людям, що збираються придбати щось дороге. Повертати заборгованість можна цілих 30 днів - дійсно вартісна пропозиція. Якщо ви не встигаєте зібрати необхідну суму до настання крайнього терміну, діяю мікрокредиту можна продовжити, сплативши фактичні відсотки та невелику комісію за пролонгацію.

Заповнення заявки займає кілька хвилин, ви вказуєте відомості про себе, і надаєте документи, після чого заявка розглядається співробітниками. Відсоток ствердних відповідей вкрай великий, плюс в деяких випадках вам навіть не будуть дзвонити.

Погашення кредиту Tengo - це легко. Ви заходите на сайт Bank24, вказуєте дані про рахунок в полях вище, і вносите гроші в необхідному розмірі з картки. Ми приймаємо карти будь-якого українського банку незалежно від їх типу. Головне - упевнитися, що інтернет-ліміт дозволяє здійснити операцію. В іншому випадку вона може бути заблокована при спробі зняття. Сервіс не стягує комісії, оскільки ми є партнерами і підтримуємо взаємний інтерес, щоб наші спільні клієнти могли погасити кредит Tengo без нарахування додаткових зборів. Після успішної оплати вам надійде квитанція на електронну пошту, в якій буде вказано унікальний код операції. За допомогою нього відстежуйте поточний статус через сайт, або просто перевірте через деякий час, чи був платіж оброблений в вашому особистому кабінеті.

Для доступу до історії транзакцій, здійснення повторних перерахувань, створення шаблонів, а також застосування автозаповнення, зареєструйтесь на нашому ресурсі. Це дозволить персоналізувати онлайн-сервіс під власні завдання, прикріплювати карти, а також більш ефективно відслідковувати поточні витрати. У Банк24 можна оплачувати безліч різних послуг починаючи від комуналки і закінчуючи поповненням акаунтів телекомунікаційних служб, мобільних операторів, інтернет-розваг і багато іншого. Щоб простіше орієнтуватися в списку, скористайтеся пошуком за ключовими словами. Це зручно і швидко, на відміну від банківських кас і живих черг. Якщо розрахунок потрібно провести готівкою, тоді до ваших послуг ціла мережа терміналів самообслуговування, розташованих по всій території України.