Оплатити платежі по Swizo (погашення кредиту)

Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Погашення кредиту Swizo - просте рішення від Bank24

Мікрокредитування з'явилося в Україні відносно давно і прийшло до нас із заходу. Це досить поширена практика для розвинених країн, і наші компанії намагаються відповідати найвищим стандартам якості і зручності, що надаються. Тепер ви не просто можете розраховувати на короткострокову позику, але і оформлення його без єдиного дзвінка або спілкування з живим консультантом. Рішення приймаються автоматично, а обробка займає не більше 15-ти хвилин. Крім того вимоги вкрай лояльні до людини. Вам потрібно бути повнолітнім, надати паспорт і код, а також підписати договір одноразовим ключем по СМС. Єдиний момент, який може збентежити, це блокування незначної суми на картці, але це зроблено для того, щоб кредитор міг переконатися, що картка належить конкретно вам і знаходиться в особистому користуванні. Swizo, погасити кредит якого ви можете в Bank24, пропонує пільгові умови для першої позики. При зверненні вам запропонують онлайн-кредит під десяту частину денного відсотка, єдине, що розмір позики обмежений п'ятьма тисячами гривень. Повторно процентна ставка зросте, проте вам стануть доступні великі суми і період погашення з можливістю в майбутньому отримати особливі умови в якості постійного клієнта.

Ми створили сервіс для зручних онлайн-оплат, через який ви можете здійснити погашення кредиту Swizo з мінімальним відсотком. Bank24 постійно працює над укладенням нових партнерських угод, щоб наші клієнти мали найвигідніші умови для поповнення різних рахунків, в тому числі популярних легальних МФО. Хоча ми моментально обробляємо заявку, на її зарахування буде потрібно якийсь час. Рекомендації з приводу онлайн-погашення вам краще дізнатися у представника мікрофінансової організації. Зазвичай банківський переказ проходить від одного робочого дня і менш, проте іноді може оброблятися довше.

Для того щоб погасити кредит Swizo, заповніть поля вище. Вам буде потрібно дізнатися номер договору, вказати ІПН, ПІБ і номер телефону. Обов'язково введіть дані, які ви написали при онлайн-оформленні заявки. Система буде перевіряти їх на відповідність записам з бази кредитора і видасть помилку, якщо знайде невідповідності. Після цього ви вписуєте реквізити вашої картки. Ми приймаємо карти будь-яких українських банків, які працюють в платіжних системах Visa, Mastercard і ПРОСТІР. Bank24 не зберігає персональні дані користувачів, використовуючи їх лише для адресації ідентифікаторів банку-еквайєру через фрейм. На його боці відбувається весь подальший процесинг і звернення до емітента. Всі операції здійснюються відповідно до вимог міжнародних стандартів безпеки PCI DSS виключно в зашифрованому вигляді надійними криптографічними алгоритмами. Ви можете не переживати про збереження ваших грошей і належний рівень захисту операцій.