Оплатити платежі по smartyway погашення кредиту

Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Погашення кредиту Smartiway - швидкі онлайн-оплати через Bank24

Дане МФО повністю відповідає своїй назві, адже одним з перших перейшло до кредитування на основі мобільного застосування та розгляду заявок клієнтів штучним інтелектом. В результаті ми отримали ще одного надійного помічника для фінансових завдань. Зрозуміти масштаби і можливості мікрофінансової організації досить просто по спектру послуг, який вона надає. Smartiway пропонує не тільки просте мікрокредитування зі зрозумілими вимогами до позичальника, але й може розглянути запити по довгострокових онлайн-кредитах для фізичних осіб підприємців. Крім того, всі спілкування з представниками відбувається виключно в цифровому вигляді, це означає, що ви можете претендувати на позику без єдиної співбесіди з живим консультантом.

Погасити кредит Smartiway також можна онлайн без необхідності шукати банківську касу або офіс. Ви просто заповнюєте поля вище, і вводите реквізити картки. Ми приймаємо карти будь-яких українських банків, якщо вони працюють в системах Visa, Mastercard і ПРОСТІР. При цьому онлайн-сервіс стягує мінімальну комісію з проведення платежу без додаткових зборів.

Щоб здійснити успішне погашення кредиту Smartiway, вам буде потрібно вказати наступне:

  • Номер договору, який ви отримали після оформлення на пошту або підписали при особистому візиті в офіс представництва. Якщо таким способом дізнатися його не виникає можливості, просто зв'яжіться з підтримкою МФО;
  • ІПН - унікальний десятизначний код, який є головним ідентифікатором вас в податковій системі;
  • ПІБ і мобільний номер, які збігаються із зазначеними в заявці і договорі на отримання онлайн-кредиту.

Уважно прочитайте останній пункт, ця інформація буде порівнюватися з даними, зазначеними в базі кредитора і система видасть помилку в разі виявлення розбіжностей. Це зроблено для того, щоб виключити можливість помилок і відправки платежу з невірним призначенням. Після того як всі поля будуть заповнені, онлайн-система перенаправить вас на сторінку оплати, де потрібно ввести реквізити картки. Ми не зберігаємо платежів клієнтів, використовуючи для роботи фрейм. Ця інформація потрапить по зашифрованому каналу зв'язку до банку-еквайєру, який негайно приступить до обробки транзакції відповідно до вимог міжнародних стандартів безпеки PCI DSS.

Якщо у вас немає можливості погасити заборгованість Smartiway у встановлений період договором, ви можете продовжити його дію, сплативши фактичні відсотки. Для цього буде потрібно зайти в особистий кабінет і вибрати цю послугу зі списку доступних. Ваші подальші дії пояснять інформаційні вікна. Якщо процедура залишилася для вас неясною, не соромтеся звертатися до консультанта або скористатися довідковими розділами з часто вживаними питаннями. Пам'ятайте, пролонгація завжди вигідніше прострочення з багатьох об'єктивних причин.