Оплатити платежі по СмартКредит

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Погашення кредиту SmartCredit - просто та швидко через Bank24

Серед різних МФО можна довго вибирати, до кого звернутися за короткостроковою позикою. Кожна компанія пропонує свої умови та цікаві особливості, які підійдуть саме вам. SmartCredit, погасити кредит якой можна в Bank24, є досить популярним мікрокредітором завдяки лояльним вимогам до позичальників. По суті єдиним серйозним пунктом є онлайн-погашення позики вчасно. В іншому ви отримуєте повну свободу за розпорядженням грошима. Крім того такий онлайн-кредит дуже просто отримати, достатньо заповнити заявку, і через кілька хвилин вона буде автоматично розглянута. Мікрокредити завжди простіше оформити, ніж при зверненні в банки. Навіть зіпсована кредитна історія не обов'язково стане перешкодою до отримання позики. Однак не варто забувати, що компанія не може довіряти вам на всі сто, тому при першому знайомстві не запропонує великих сум. Якщо ви будете вчасно погашати кредит SmartCredit, то в наступний раз вам будуть надані зрослі ліміти як на підсумковий розмір позики, так і на термін, в який ви хочете вільно розпоряджатися позиченими коштами.

Наш сервіс надає можливість здійснити погашення кредиту SmartCredit з мінімальною комісією не виходячи з дому. Ми намагаємося залишатися на хвилі останніх тенденцій, одна з яких - повна автоматизація будь-яких процесів і перенесення їх в онлайн. Щоб поповнити кредитний рахунок, вам знадобиться пристрій з постійним підключенням до інтернету і картка будь-якого українського банку. Для початку потрібно заповнити поля вище, вказавши номер договору, укладеного вами. Він і стане основним ідентифікатором платежу. Також ви вводите суму, яка не повинна перевищувати поточну заборгованість, інакше онлайн-система видасть помилку і не дозволить перейти до внесення реквізитів по карті. Це зроблено, щоб ви не допускали помилок, таким же чином автоматично буде перевірений і номер. Після ініціалізації залишається тільки почекати обробки платежу, яка відбувається зазвичай протягом короткого часу. Але пам'ятайте, банківський переказ завжди вважається в робочих днях, і поповнення на вихідні може затриматися. Навіть при оформленні вам про це скажуть, що варто замінити підсумкову дату онлайн-погашення, що підпадає на свята або неробочий час.

Якщо у вас немає можливості заплатити, МФО пропонує просту альтернативу, а саме скористатися пролонгацією. Для цього потрібно перевірити поточний статус боргу, і сплатити відсотки, нараховані за поточний період. Після цього вам варто зв'язатися з представником мікрофінансової організації і запитати алгоритм подальших дій. Вам обов'язково підкажуть, як правильно продовжити онлайн-кредит, і на який час можливо це зробити. Ви можете закрити борг достроково, в такому випадку не доведеться розраховуватися за дні, що залишилися, сплативши тільки фактичний термін користування.