Оплатити платежі по Простозайм погашення кредиту

Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Простозайм - оплата кредиту онлайн через Bank24

Коли грошей до зарплати взяти просто немає звідки, доводиться вирішувати як вчинити ситуацію. Вам допоможе прийде МФО. На відміну від банківських структур мікрофінансові організації лояльніші до позичальників і просять про надання мінімального пакета документів. Також відчутні і вимоги. Простозайм, погасити кредит якої можна через Bank24, надає позики студентам, безробітним, пенсіонерам та всім охочим, головне – правдиво заповнити анкету, а також надати паспорт та ІПН. Після швидкого розгляду заявки вам буде повідомлено про рішення. Якщо відповідь ствердна, гроші надійдуть на карту протягом 15 хвилин. Не лякайтеся, що однією з основних вимог є наявність невеликої суми на картці. Справа в тому, що перед видачею онлайн-кредиту її мають перевірити. З рахунку буде списано чек-суму, яку потрібно буде вказати для підтвердження володіння. Це - захист від шахраїв, які, отримавши персональні дані, намагаються оформляти позички по чужих реквізитах.

Оформлення та повернення - як повернути заборгованість

Головною зручністю користування послугами МФО є можливість не тільки отримання, але й погашення кредиту Простозайм онлайн. Не потрібно шукати найближче відділення або йти до банківської каси - онлайн-оплату можна провести через Банк24. Для цього введіть:

  • Номер договору, укладеного вами під час звернення до мікрофінансової організації.
  • Ваше повне ПІБ, якщо ви є позичальником.
  • Мобільний телефон, вказаний при реєстрації та заповненні анкети. Це важливо, інакше система не зможе розпізнати ваш онлайн-платіж.
  • Суму ви вказуєте довільну, однак зауважте, що заплатити більше, ніж ви повинні не можна.

Після залишиться лише вписати номер картки, термін дії та CVV-код. Якщо на ній є кошти, а інтернет-ліміт дозволяє здійснити списання, операцію буде успішно завершено, а на вашу пошту прийде підтвердження з квитанцією. На головній сторінці сайту можна вписати отримані дані, щоб відстежити транзакцію, щоб уточнити її статус.

Інші корисні функції для сплати кредиту Простозайм

Компанія пропонує здійснювати погашення порційно кожні 15 днів. Щоб не забути про свої фінансові зобов'язання та не прострочити платіж, рекомендуємо створити на нашому сервісі обліковий запис. Так вам стане доступна корисна функція календаря, за допомогою якої можна планувати онлайн-оплати на конкретний день та час. Крім того, ви зможете переглядати історію операцій та поточні статуси для відстеження зарахування.

Не забувайте про регулярне внесення грошей на рахунок. А якщо ні, то ваш онлайн-кредит перейде в прострочення, і тоді почнуть нараховуватися штрафні санкції та збільшена процентна ставка. Крім того, запис потрапить в УБКІ, що негативно позначиться на вашому кредитному рейтингу.