Оплатити платежі по Pozichka (погашення кредиту)

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Погашення кредиту Pozichka без комісії в Bank24

Сучасне мікрокредитування є дійсно швидкий і зручний спосіб обзавестися додатковими засобами для дорогих покупок або грошей до зарплати. Це не дивно, адже сам процес звернення зведений до мінімуму. Наприклад, в цій мікрофінансовій організації вам потрібно заповнити заявку, подати ІПН і паспорт, і за 7 хвилин вона буде розглянута до прийняття рішення про схвалення або відхилення. А ще в Pozichka, погасити кредит якої можна через наш сервіс, існує вкрай гнучке налаштування на будь-яку кількість днів і початкову суму. Ви не будете платити комісійні, тіло онлайн-кредиту залишається незмінним, нараховується тільки процентна ставка. Крім того, з першого візиту є ймовірність отримати до 5000 гривень, чого може бути досить для ваших потреб. Якщо ви вчасно розрахуєтеся, то можна розраховувати на лояльне ставлення кредитора і в майбутньому. А це обіцяє зниження %, різні бонуси та багато інших апгрейдів.

Погашення кредиту Pozichka в Bank24 просто здійснити. Тут потрібно ввести свій мобільний телефон, вказаний у вашому особистому кабінеті на сайті МФО, як контактний. Система звіряє інформацію з базою мікрокредітора і перенаправить вас на сторінку заповнення відомостей по карті. Подальші дії відбуваються силами банку-еквайра по захищеному фрейму, тому сам сервіс не зберігає і не обробляє ваші записи, відправляючи їх в надійну банківську систему.

Погасити позику потрібно аж до кінцевої дати, вписаної в договорі. Якщо ж ви цього не зробите, тоді онлайн-кредит перейде в статус простроченого. Не варто доводити до цього, адже компанія зобов'язана передати записи в УБКІ, що негативно позначиться на вашому кредитному рейтингу. Є спосіб не оплачувати тіло позики, але при цьому продовжити тривалість повернення. Вам буде потрібно оплатити нараховані відсотки, і вибрати термін, на який відбудеться пролонгація. Перед цим треба зайти в особистий кабінет, і активувати послугу. Більше подробиць ви можете дізнатися у менеджера, або на сторінці питань / відповідей. Після успішного продовження вам буде доступний додатковий час на погашення заборгованості Pozichka.

Bank24 пропонує поповнення без комісії. Це означає, що всі кошти будуть зараховані в повному розмірі на рахунок МФО в найкоротші терміни. Крім того ми відчутно спрощуємо задачу позичальникам, пропонуючи альтернативу візитам в банківську касу і нескінченним чергам. Вам потрібно лише мати картку українського банку і відповідну суму. Обов'язково перевірте інтернет-ліміт, щоб операція не була заблокована. Щоб в майбутньому мати можливість переглядати їхню історію платежів, поточні статуси, а також створювати шаблони, рекомендуємо зареєструватися в якості постійного користувача. Крім кредитування у нас є оплата послуг з безлічі напрямків, включаючи комуналку, зв'язок і багато іншого.