Оплатити платежі по НОВІ КРЕДИТИ

Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Погашення заборгованості Нові Кредити онлайн - просто та швидко через City24

Мікрофінансові організації почали з'являтися в Україні відносно недавно, проте вже за кілька років вони встигли еволюціонувати в самостійні сервіси для видачі короткострокових позик. Привілеїв у таких фірм предостатньо, починаючи від простих вимог до позичальника, яким легко відповідати, і закінчуючи досить прозорими умовами оформлення і повернення онлайн-кредиту. А найголовніше, що мікрокредитування тепер передбачає повне онлайн-обслуговування без необхідності відвідувати офіс представництва, або довго чекати рішення. У самих крайніх випадках обробка системою може зайняти до 15-ти хвилин, і після цього ви вільні розпоряджатись отриманими коштами. Єдина вимога до клієнта, вчасно виконувати свої фінансові зобов'язання, які датуються конкретним днем ​​закінчення кредитного періоду. Це не складно, якщо ви грамотно розпланували свій бюджет і очікувано відкладали потрібну суму для повного погашення заборгованості Нові Кредити та інших популярних МФО. Якщо така можливість не передбачається найближчим часом, обов'язково оформите пролонгацію, докладніше дізнатися про яку можна у консультанта. Прострочення погано позначається на вашій кредитній історії, так як кредитори повинні вносити відомості про це до єдиного реєстру боржників. Плюс ви втратите лояльність компанії, і можливість скористатися її послугами в майбутньому на вигідних умовах.

Ми пропонуємо простий і швидкий спосіб здійснити погашення заборгованості Нові Кредити, не виходячи з дому. Вам буде потрібна лише картка будь-якого українського банку, а також пристрій, з якого ви можете вийти в інтернет. Дана сторінка дозволяє внести кошти на рахунок МФО з мінімальною комісією. Вам потрібно заповнити лише кілька полів із зазначенням ІПН, ПІБ і номеру мобільного телефону. Для правильної обробки вносите саме ті дані, які були вказані вами під час оформлення онлайн-кредиту. Система буде автоматично перевіряти заповнення, зв'язуючись з базою боржників і повідомить про помилку в разі виявлення невідповідностей. Далі вводимо реквізити картки. Даний інтерфейс працює по фрейму і відправляє ваші дані банку-еквайєру, який займеться обробкою платежу відповідно до вимог міжнародних стандартів безпеки PCI DSS. Ми не зберігаємо інформацію клієнтів і не займаємося процессингом. Всі передачі відбуваються виключно в зашифрованому вигляді по безпечних каналах зв'язку.

Якщо вам необхідно зарахувати гроші на рахунок, використовуючи готівку, тоді вам підійде варіант скористатися терміналом самообслуговування. Ми побудували велику мережу по всій Україні, в яку входить більше 10000 пристроїв. Дізнатися точне місце розташування найближчого ви можете, скориставшись нашим сайтом або пошукачем. Потрібну послугу ви знайдете в категорії "Банки і страхування" на головній сторінці інтерфейсу.