Оплатити платежі по my wallet (погашення кредиту)

Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Погашення кредиту My Wallet - швидкі перекази та мінімальні комісії в Bank24

Якщо ви скористалися послугами одного з найбільш просунутих на даний момент МФО, то обізнані, що єдина серйозна вимога - це повернення заборгованості в обумовлені терміни. З цим і покликаний допомогти Bank24. Ми організували простий і зручний сервіс для онлайн-оплат, за допомогою якого можна поповнити кредитні рахунки всіляких компаній включаючи My Wallet. Ми пропонуємо не просто найшвидший спосіб, який не вимагає практично ніяких дій, але і стягуємо мінімально можливу комісію за свої послуги. Вам буде потрібно лише пристрій з постійним інтернет-з'єднанням для візиту на наш сайт.

Дана послуга знаходиться в категорії "Банки та страхування". Ця інформація стане вам у пригоді в разі, якщо ви вирішите скористатися одним з фірмових терміналів самообслуговування, розташованих по всій території України. Зараз ви вже перебуваєте на вірній сторінці і можете вносити персональні дані, необхідні для обробки платежу.

Щоб здійснити погашення кредиту My Wallet, вам буде потрібно:

  • Номер договору, укладеного при оформленні позики. Його ви зможете знайти на пошті або в паперовому вигляді, якщо позика була взята безпосередньо в офісі представництва;
  • ІПН - ідентифікаційний код, який входить в пакет найважливіших документів будь-якої людини. Сумніваємося, що його важко знайти;
  • ПІБ і номер телефону повинні бути вказані саме ті, які використовувалися для формування заявки на видачу онлайн-кредиту. Це важливо тому, що система буде перевіряти дані відповідно до бази кредитора і не пропустить вас далі до оплати при виявленні розбіжностей.

Після цього ви потрапите на сторінку з полями для реквізитів банківської картки. Не забудьте перевірити ліміт покупок в інтернеті, щоб не зіткнуться з блокуванням транзакції. Ми не зберігаємо персональної інформації клієнта, використовуючи фрейм для передачі ідентифікаторів банку-еквайєру. Він займеться повним процессингом операції від моменту звернення до емітента до зарахування коштів на рахунок банку-одержувача. Після обробки переклад буде прийнятий бухгалтерією кредитора і перерахований в вашому особистому кабінеті. На весь цей процес потрібен час, тому погасити кредит My Wallet слід завчасно до настання крайнього терміну. Рекомендації з приводу часу зарахування краще уточнити у консультанта МФО.

Якщо у вас немає можливості повернути заборгованість в раніше обумовлені терміни, тоді обов'язково скористайтеся послугою пролонгації. Вона передбачає оплату фактичних відсотків без необхідності входити в прострочення. В такому випадку вам буде наданий більший проміжок для онлайн-погашення, проте такий спосіб передбачає обов'язкову передоплату. Уточнити кінцеву суму часткового закриття боргу ви можете у представника компанії, або відвідавши персональний кабінет у відповідному розділі сайту.