Оплатити платежі по Mister MONEY

Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Mister Money - оплата заборгованості через Bank24

Коли розпочався карантин, багато українців опинилися в незавидному становищі, особливо ті, хто працював у сфері обслуговування. Це стало піком популярності для мікрокредиторів, які у свою чергу продемонстрували, що короткострокові позички на карту насправді цілком зручна та вигідна альтернатива зверненню до банку. Сьогодні ситуація ще краща. Кожна компанія бореться за клієнта, пропонуючи лояльні вимоги, відсотки та великі терміни повернення. На цій сторінці можна сплатити кредит Mister Money. Дана контора досить довго працює на ринку фінансових послуг, щоб говорити про її спроможність та надійність. Крім того вона надає відмінні умови, та просте оформлення онлайн-кредиту. Ствердну відповідь може отримати навіть людина без постійного доходу, причому не потрібні довідки, поручителі або застави. Оформляється заявка онлайн та обробляється автоматично. Це означає, що навіть уночі реально отримати гроші на картку, якщо ви виконали всі дії правильно. Головне – правдиво та точно заповнити анкету. Якщо кредитор засумнівається у вашій чесності, це може бути причиною відмови.

Як оплачувати онлайн-кредит

Наш сервіс надає можливість погасити кредит Mister Money через інтернет. Вам не потрібно відвідувати відділення або йти до банківської каси. Достатньо на цій сторінці ввести дані для ідентифікації онлайн-платежу. Ви вказуєте:

  • ІПН та повні прізвище, ім'я та по батькові.
  • Номер договору, укладеного вами із мікрокредитором.
  • Телефон, який використовувався для оформлення позики.
  • Сума переказу не повинна перевищувати підсумкового боргу, інакше система не пропустить до етапу онлайн-оплати.

Як тільки ви вірно внесете інформацію, залишається ввести номер картки, термін дії та CVV-код. Ми не зберігаємо платіжних даних клієнтів, адресуючи їх за захищеним кадром у систему банку-еквайєра. Подальший процесинг відбувається у відповідності до вимог міжнародних стандартів безпеки PCI DSS. Також на всіх етапах ми використовуємо надійне шифрування SSL.

Дострокове погашення та продовження кредитних термінів

Іноді вам не потрібно постійно для повернення заборгованості Mister Money. У такому разі має сенс закрити її достроково. Вам не доведеться сплачувати усі відсотки, обмежившись лише фактичними нарахуваннями. Якщо проблема – навпаки повернути позику, не відкладайте це, а скористайтесь пролонгацією. Тоді не буде нараховуватись штраф та додаткова процентна ставка. Крім того, це не розцінюється, як прострочення, а значить не псує вашу кредитну історію. Якщо ви не знали, вся інформація про прострочені платежі надходить до УБКІ, що безпосередньо впливає на можливість отримання подальших позик. Особливо за цим стежать банки, і з більшою ймовірністю відмовить, якщо ваш рейтинг опуститься нижче за певну позначку.