Оплатити платежі по КРЕДИТКАФЕ

Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Оплата онлайн-кредиту КредитКафе через Bank24

Останні світові події досить згубно позначилися на забезпеченості населення України. Навіть для безвихідних ситуацій знайдеться рішення, і в цьому випадку ними стали послуги МФО. Коли вам не вистачає грошей до зарплати або на дорогу покупку, банки не дуже охоче пропонують короткострокове кредитування з незначною сумою. Мікрофінансові організації, навпаки, спеціалізуються на видачі позик під невеликий відсоток короткостроково - до двох тижнів. Ця сторінка присвячена одній із найвідоміших компаній онлайн-кредитування у нашій країні. Найзручніше, що як оформити, так і погасити кредит Кредиткафе можна онлайн. Не потрібно відвідувати офіс представництва чи банківську касу, достатньо зробити кілька простих дій.

Як погашати заборгованість через інтернет

Ви вже знайшли правильну сторінку та готові внести ідентифікаційні дані. Щоб здійснити успішне погашення кредиту КредитКафе, знадобиться:

  • Ваші повні прізвище, ім'я та по батькові, а також ідентифікаційний код податкової.
  • Номер договору, укладеного із компанією на видачу мікрокредиту.
  • Особистий номер мобільного телефону, який ви використовували під час оформлення, та зазначений в угоді.
  • Сума не повинна перевищувати вашого підсумкового боргу. Ви не можете заплатити більше, ніж ви повинні, інакше система видасть помилку.

Готово, після успішного заповнення залишається внести реквізити картки. Ми приймаємо карти будь-яких українських банків без винятку та беремо невелику комісію за переказ. Оплата надійде найближчим часом на рахунок одержувача і буде перерахована відповідно до умов вашого договору. Зверніть увагу, що внести оплату кредиту КредитКафе можна достроково. Тоді вам не доведеться повертати відсотки за наступні дні використання. Це зручно, якщо ви потребували додаткових коштів на кілька днів, а мінімальний термін оформлення позички - тиждень.

Завжди вчасно виконуйте свої фінансові зобов'язання

Чому важливо своєчасно погашати заборгованість – розповість вам реєстр УБКІ. Це національне бюро, яке збирає дані щодо всіх позичальників. Цей процес регламентований державою, тобто кредитор не може приховати, що ви вчасно не виплатили борг чи прострочили регулярний платіж. Несприятливий запис має вплив на ваш загальний рейтинг. Це стане очевидним, коли настане час знову звертатися до послуг кредитування. При повторному запиті кредитор звертатиметься до записів УБКІ та будуватиме уявлення про вашу порядність. Для мікрокредиторів це не критично, адже вони готові винести ствердне рішення навіть за наявності незакритих позик, проте банки не такі лояльні, і з великою ймовірністю відмовлять. Це може стати проблемою, якщо захочете купити квартиру, машину або зробити іншу дорогу покупку.