Оплатити платежі по Кредит Маркет

Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Погашення заборгованості Кредит Маркет з картки будь-якого банку в Bank24

Мікрокредитування в Україні - явище досить поширене. Різні компанії пропонують безліч типів послуг, при цьому гарантуючи прозорість умов і прості вимоги до позичальників. Кредит Маркет обійшов своїх конкурентів на голову, переростаючи в самодостатню фінансову організацію з широкою програмою кредитування. Сьогодні компанія займається не тільки мікрокредитами під хороший відсоток, а й пропонує довгострокові позики для різних категорій населення. Наприклад ви можете оформити позику під сімейні потреби строком до 4-х років, що відмінно підійде для оплати навчання або витрат на дитину. Також фірма активно допомагає підприємцям, надаючи до 1 мільйона гривень. Щоб розраховувати на великі суми, вам доведеться подати дещо більше документів, ніж паспорт і код, деякі програми вимагають внесення заставного майна, хоча отримати ствердну відповідь набагато простіше, ніж в банківських структурах. Але найголовніше, що фірма працює і як МФО, пропонуючи короткострокові кредити. Їх просто взяти і повертати, при цьому процентовка досить приваблива за мірками конкурентів.

Після того, як ви оформилися, погашення заборгованості Кредит Маркет повинно відбуватися з певною періодичністю. Ви можете взяти онлайн-кредит мінімально на 6-ти місячний термін, і повертати його частинами. При цьому все зрозуміло і вичерпно описано в підсумковому підрахунку онлайн-калькулятора, тому труднощів виникнути не повинно.

Наш сервіс пропонує просту альтернативу візитам в банк, надаючи можливість внести щомісячний платіж Кредит Маркет з мінімальним відсотком онлайн. Вам буде потрібно мати картку будь-якого українського банку і внести деякі уточнюючі відомості. Досить вказати номер договору, за яким ви збираєтеся платити, а також дату вашого народження для звірки даних в системі. Після цього інформація буде перевірена автоматично, в разі виявлення невідповідностей із записами бази даних боржників вас попередить про це інтерфейс, і не допустить до подальшого етапу оплати. Помилкового переказу бути не може, ми зробили все для того, щоб запобігати подібним випадкам, тому гроші потраплять саме туди, куди потрібно. Крім того Bank24 пропонує суттєво меншу комісію за перерахування в порівнянні з конкурентами завдяки прямим домовленостями з членами платіжної системи. Обробкою платежу займається банк-еквайєр відповідно до міжнародних стандартів безпеки PCI DSS, а всі записи передаються виключно в зашифрованому вигляді.

Щоб швидше здійснювати інтернет-платежі, перевіряти поточні статуси одним списком, а також створювати шаблони, обов'язково зареєструйтеся в особистому кабінеті. Це спростить процес пошуку, додасть можливість автозаповнення, і зробить Bank24 ще більш зручним для постійного використання.