Оплатити платежі по КошельОК

Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Погашення кредиту KoshelOK - швидкі онлайн-оплати через Bank24

Якщо потрібно терміново здійснити дорогу покупку або зарплата затримується, а місячний бюджет вже підійшов під кінець, швидку фінансову допомогу надасть мікрофінансова організація. Сьогодні це простіше, ніж подзвонити друзям або родичам, адже вам навіть не треба спілкуватися з менеджером, щоб отримати позитивну відповідь. На цій сторінці ви можете погасити кредит KoshelOK, однієї з досить прогресивних і популярних українських МФО. Мікрокредит в КошельОК може отримати будь-який повнолітній громадянин, який постійно проживає в нашій країні та має підтверджений дохід. Для цього потрібно заповнити невелику анкету, і пройти перевірку на право власності зазначеною карткою. Це зроблено, щоб уникнути крадіжки особистих даних, їх використання зловмисниками для оформлення мікропозик в корисливих цілях. Розгляд заявки триває близько 15-ти хвилин, а в разі позитивної відповіді засоби будуть автоматично зараховані на ваш картковий рахунок. Перший інтернет-кредит обкладається всього 0,01%. При цьому ліміти на виплати досить високі. Якщо ви успішно розрахуєтеся з заборгованістю, вам стануть доступні більш тривалі терміни та більший розмір можливої ​​позики. Пам'ятайте, відповідальність і організованість безпосередньо впливають на лояльність відносини кредитора. Якщо ви продовжите справно погашати кредит KoshelOK, то в майбутньому компанія може запропонувати більш вигідні умови, знижений кредитний відсоток та інші бонуси для вашої зацікавленості залишатися постійним клієнтом даного МФО.

Погашення кредиту KoshelOK здійснити нітрохи не складніше, ніж його оформити. Знадобиться заповнити поля вище із зазначенням вашого ПІБ, ІПН, номера договору і мобільного телефону. Вводити треба саме ту інформацію, яка використовувалася для оформлення мікрокредиту. Система автоматично звіряє отримані дані з базою боржників. У разі знаходження невідповідностей вона видасть помилку, і попросить перевірити ще раз внесені відомості. Це допомагає уникнути випадків помилкових платежів.

Для готівкового розрахунку до ваших послуг представлена ​​ціла мережа терміналів самообслуговування. Пристрої розташовуються у всіх великих містах, і ви без праці їх знайдете за допомогою інформаційної карти на сайті. Обов'язково зберігайте чек або сфотографуйте його, щоб мати можливість переглядати статус транзакції. Також ви можете бачити історію онлайн-платежів, проведених через наш сервіс, якщо зареєструєтесь і ввійдете в особистий кабінет. Це дозволить персоналізувати інтерфейс, зберігаючи шаблони оплат, включаючи автозаповнення для бажаних видів послуг, а також запам'ятовуючи картки, з яких ви хочете списувати гроші. Це заощадить вам багато часу на більш важливі нагальні справи, плюс ви не прив'язані до місця, оскільки скористатися Bank24 можна з будь-якого пристрою, навіть смартфона.