iCredit

Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Як краще вносити оплату за кредитом iCredit, щоб не довелося стояти в чергах або відвідувати їх офіс особисто – скористайтеся послугами Bank24.

Внести оплату за iCredit швидко та з мінімальною комісією

Якщо ви вже скористалися послугами цього мікрокредітора, почитавши договір дізнаєтеся, що вигода може стати сумнівною, варто вам пропустити виплату по кредиту iCredit. Незважаючи на мізерні ставки, вкрай привабливі умови, карета перетворюється на гарбуз, як тільки ви дійдете до прочитання умов прострочення. Крім багаторазово зростаючих відсотків на позику може нараховуватися фіксована пеня, яка нерідко стає проблемою в сукупності з непомірно зрослою ставкою. Однак для своєчасного погашення iCredit зовсім не обов'язково йти в банківську касу або відвідувати офіс особисто. Навіщо вам стояти в чергах, перевіряти правильність заповнення квитанції під невдоволені вигуки відвідувачів ззаду, якщо ви можете скористатися послугами Bank24. Ми створили для вас практично ідеальний сервіс онлайн-оплат по будь-яких напрямах починаючи від кредитування і страховок, і закінчуючи поповненням віртуальних акаунтів. Ви можете скористатися нашим ресурсом за умови наявності української картки, яка функціонує в платіжних системах Visa, Mastercard і ПРОСТІР. Якщо вам буде зручніше погасити кредит iCredit готівковим розрахунком, тоді ви можете скористатися мережею фірмових терміналів самообслуговування, які розташовані у всіх великих містах України. Щоб дізнатися, де знаходиться найближчий, ви можете зайти у відповідний розділ на нашому сайті і знайти карту з відмітками. Ми постійно стежимо за технічним станом терміналів, і гарантуємо їх працездатність.

Як внести оплату за iCredit онлайн – все досить просто. Ви відкриваєте розділ із зазначенням даної фінансової компанії, вносите номер договору або ІПН, а потім вказуєте карту і потрібну суму поповнення. Ми не зберігаємо платіжну інформацію, а використовуємо її тільки для зв'язку з банком-емітентом, і не залишаємо такі відомості на серверах для незареєстрованого користувача. Якщо ви хочете відслідковувати статуси, переглядати історію переказів і зберігати шаблони – рекомендуємо оформити на Bank24 особистий платіжний кабінет. Це прискорить і спростить вам роботу з постійними платежами. Однак при обробці операції ви отримуєте підтвердження та квитанцію на пошту, з якої потім можете звернутися до кредитора. Ми гарантуємо швидку обробку заявки та перерахування за реквізитами одержувача, проте не можемо давати гарантій, що на його стороні платіж буде негайно оформлений. Саме тому варто обов'язково погасити кредит iCredit завчасно, за кілька днів до настання крайнього терміну. В іншому випадку ви можете довго сперечатися про своєчасність внесення коштів, поки відсотки будуть капати на нову залишкову суму. Обов'язково перевіряйте статус вашої позики після поповнення, щоб переконатися, чи не числиться на рахунку непогашений залишок.