Оплатити платежі по gofingo (погашення кредиту)

Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Погашення кредиту GoFinGo - прості онлайн-перекази в Bank24

Хоча мікрокредити в Україні з'явилися запозиченням із заходу, на даний момент за рівнем сервісу вони не відстають від своїх закордонних колег, пропонуючи не просто позику, але і можливість її оформлення онлайн без необхідності відвідування офісу. Причому зробити це можна з будь-якого куточка країни, головне - відповідати загальним вимогам кредитора. Вони не складні - досить бути повнолітнім, мати українську картку і заповнити цифрову анкету. З карти буде списана одна гривня з копійками - ця процедура дозволяє переконатися, що ви реально володієте карткою і вона знаходиться в вашому особистому користуванні. Після всіх процедур система автоматично виносить рішення по затвердженню позики. Дивно, що вся обробка і комплексний підхід до оцінки клієнта відбувається за кілька хвилин. Це реальна можливість отримати гроші на карту, без попереднього фінансового планування. GoFinGo, погасити кредит якої можна на цій сторінці, є досить популярним МФО зі зручними умовами повернення і хорошою процентною ставкою. На відміну від багатьох інших компаній вона розраховує комісійний відсоток виходячи з підсумкової суми позики. Ви бачите, скільки грошей потрібно буде повернути, і яка ставка буде щоденним нарахуванням на заборгованість.

Погашення кредиту GoFinGo можна здійснити через наш онлайн-сервіс з мінімальною комісією. Для цього вам буде потрібно внести таку нормативну інформацію, яка включає ІПН платника, ПІБ і номер телефону. Уточнимо, що вам необхідно внести відомості, які були вказані в анкеті під час оформлення онлайн-кредиту. Це допоможе швидко знайти вашу запис у базі, і звірити правильність заповнення для профілактики машинальних помилок заповнення. Після Сервіс перенаправить вас на сторінку оплати, де потрібно ввести реквізити картки. Ми приймаємо карти будь-яких українських банків в системах Mastercard, Visa і ПРОСТІР. При цьому Bank24 не зберігає персональні дані користувачів, зв'язуючись через фрейм з банком-еквайром, який проводить операцію відповідно до міжнародних стандартів безпеки PCI DSS. Ми співпрацюємо тільки з найнадійнішими банківськими організаціями, яким довіряють сотні тисяч українців свої фінанси.

Якщо вам потрібно поповнити кредитний рахунок GoFinGo за допомогою готівки, тоді ви можете скористатися мережею партнерських терміналів. Вона налічує понад 10000 пристроїв по всій Україні, які знаходяться в пішій доступності в практично будь-якому місті. Дізнатися точне місце розташування терміналу можна на нашому сайті, або скориставшись пошукачем в інтернеті. Якщо ви хочете мати більше можливостей та інструментів для швидких онлайн-оплат, рекомендуємо зареєструвати особистий кабінет користувача. Так вам стануть доступні шаблони, історія платежів і багато інших функцій.