ФКС

Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Погасити кредит ФКС можна не тільки через банківську касу, або при особистому візиті в офіс. Ви можете зробити це онлайн через наш сервіс Bank24.

Погашення кредиту ФКС в Bank24 з мінімальною комісією

Поки весь світ активно переходить на життя через інтернет у всіх її рутинних проявах, українці вважають за краще черзі в банках простим і швидким оплатам в онлайні. Менталітет підказує, що дія приносить результат, тільки якщо ти навантажив себе фізично і проконтролював його особисто, з рук в руки. Ми розуміємо, чому погасити кредит ФКС і інших фінансових контор багато хто вибирає особисто. Так можна на місці проконтролювати, чи був повністю закритий займ і отримати роз'яснення з приводу майбутніх умов. Однак ви втрачаєте одну деталь – навіщо піддаватися чергового стресу, відстоювати черги і спілкуватися з кредитором, якщо можна зробити все в інтернеті швидше та простіше. Наш сервіс Bank24 працює над постійним розширенням списку послуг, щоб надати вам найзручніший спосіб для здійснення оплат різних типів. Крім погашення кредиту ФКС ви знайдете і багато інших компаній, які легально здійснюють свою діяльність на території України.

На нашому ресурсі можна закрити позику з мінімальною комісією, яка дорівнює єдиному банківському збору за здійснення операції. Будь-який власник української карти в платіжних системах Visa, Mastercard і ПРОСТІР може скористатися онлайн-сервісом Bank24 цілодобово.

Що потрібно, щоб поповнити рахунок ФКС?

  • пристрій з постійним інтернет-з'єднанням;
  • ІПН або номер договору;
  • додаткові ідентифікаційні дані.

З наявністю вищевказаних даних ми зможемо правильно маркувати вашу транзакцію, щоб вона коректно класифікувалась в бухгалтерії вашого кредитора. Ми зобов'язуємося практично миттєво обробити вашу заявку, проте не можемо гарантувати аналогічного з боку одержувача. Процесинг такої операції займає не більше години. Є моменти, коли зарахування на кінцевий рахунок затримується на цілі дні. Перерахунок в банку-одержувачі може залишатися певний час з різних технічних причин або через додаткові перевірки. У зв'язку з цим, багато фінустанов попереджають, що переказ кредитних коштів повинен здійснюватися завчасно, до настання крайнього терміну. Для великих банків така рекомендація становить до 5-ти робочих днів на зарахування та перерахунок. Пам'ятайте, мікрокредити не розраховані на довгостроковий період, хоча погашати позику ФКС можна і на довгостроковій основі. Завжди уважно читайте умови угоди, особливо пункт з описом штрафних санкцій за прострочення платежу – це може обернутися великою низкою неприємностей. Неправильно обчислена залишкова сума і неврахована маленька частина, приведуть до нарахування додаткової ставки. Після оплати обов'язково перевіряйте статус позики, уточнюйте наявність зборів у представників фірми, не забувайте враховувати страховку та іншого роду нарахування понад фіксованої суми, прописаної в договорі.