Оплатити платежі по CreditLite (погашення кредиту)

Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Credit Lite - погашення заборгованості та умови

Коли в Україні стали з'являтися перші МФО сучасного зразка, люди ставилися до них з побоюванням, і це не дивно. Лише з часом, коли стало зрозуміло, що це прозорі сервіси зі зрозумілими вимогами, все більше людей почало користуватися їхніми послугами, і це виявилося вкрай зручним. Головною перевагою мікрокредиторів залишається простота заповнення заявки та майже стовідсоткова ймовірність ствердної відповіді. Крім того, багато контор працюють в онлайн-режимі, тому не доводиться навіть відвідувати офіси або представництва. Гроші вже за 15 хвилин у вас на карті. Дана контора висуває досить прості вимоги, наприклад вік не менше 21 року, фото паспорта та ІПН. При оформленні онлайн-кредиту вам також потрібно заповнити формуляр із запитаннями. Якщо ви хочете з більшою ймовірністю отримати схвалення, розкажіть про себе правдиво і повноцінно. Не обов'язковою є довідка про доходи, порука та жодних застав. Погасити кредит CreditLite також можна онлайн через Bank24. Вам потрібно буде зробити кілька дій, і кошти з вашої картки будуть переведені в рахунок закриття заборгованості.

Що потрібно для оплати

Погашення кредиту CreditLite можна здійснити на цій сторінці. Вам потрібно вказати деякі дані, які допоможуть ідентифікувати онлайн-платіж та зарахувати його для перерахунку вашої позики. А саме:

  • Підготуйте та впишіть номер договору та дату укладання. Ви знайдете їхню цифрову угоду, відправлену вам на пошту, або в особистому кабінеті;
  • Напишіть ПІБ та ідентифікаційний код;
  • Впишіть номер телефону, який ви використовували при оформленні мікропозики, це важливо.

Все готово, вам залишається ввести дані картки та код зі зворотного боку. Залежно від банку буде запитано пароль через СМС або підтвердження у додатку. Якщо операція не вдалася, перевірте баланс та ліміти на інтернет-оплати. Іноді транзакція відхиляється при перевищенні граничного значення.

Чому важливо своєчасно сплатити онлайн-кредити

Хоча може здатись, що МФО не мають нічого спільного з банківськими системами, насправді це не так. Якщо ви забули сплатити кредит CreditLite, або зробили це не вчасно, з вас не лише спишуть штраф та нарахують додаткові відсотки. Інформація про прострочення потрапляє до УБКІ, до якого звертаються всі фінансові організації під час розгляду запиту видачу кредитних коштів. Якщо ваш рейтинг низький та історія містить прострочені платежі, вам можуть у майбутньому відмовити у видачі позики. Щоб не доводити до цього, ви можете продовжити дію онлайн-кредиту, сплативши поточні відсотки та послугу продовження. Зробити це можна на термін, що не перевищує поточну тривалість вашої позики. Завжди пам'ятайте про свої фінансові зобов'язання та не пускайте все на самоплив.