Оплатити платежі по Credit2U

Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Погашення кредиту Credit2u з мінімальною комісією через Bank24

У сучасної людини, який запланував дорогу покупку або зазнає труднощів матеріального характеру, є дещо більше варіантів, ніж просто звернутися в банк. Ви можете піти до приватного кредитору і оформити онлайн-кредит на короткострокову або довгострокову перспективу. Credit2u, погасити кредит якої можна в Bank24, займається кредитуванням другого типу. Від вас буде потрібно деякі відомості про доходи, але при цьому не потрібно шукати поручителів або надавати майно під заставу. Досить мати довідку про доходи або офіційне працевлаштування. Хороша чи погана кредитна історія є лише одним з критеріїв, але не стане вирішальним фактором у схваленні вашої заявки. Розгляд відбувається тільки в робочі години, і після заповнення анкети з вами зв'яжуться через 10 хвилин. Весь процес займає близько півгодини. За цей період вам можуть схвалити позику до 100 тисяч гривень терміном до 24-х місяців, що безсумнівно швидше і простіше, ніж звернення до банківської структурі. Звичайно, і коштує така позика дорожче, проте вона має під собою безліч переваг.

Погашення кредиту Credit2u здійснюється через Bank24 і передбачає щомісячний платіж. Він розраховується рівними сумами на весь термін дії, і повинен вноситися обов'язково. Якщо ви справно платили перші три місяці, то можете подати заявку на повторний інтернет-кредит. Це відрізняє дану організацію від багатьох інших, адже рідко зустрінеш, щоб кредитор надавав таку можливість при відкритій заборгованості. У разі неможливості оплатити поточний період з вас буде списуватися штраф в розмірі 1 відсотка від суми одноразового платежу. З приводу можливості пролонгації краще уточнювати подробиці у менеджера або написати лист на корпоративну пошту.

Наш сервіс пропонує простий спосіб погасити кредит Credit2u з мінімальною комісією в 0,5%. Це одна з кращих пропозицій на ринку, бо в звичайному випадку вам би довелося сплатити банківський збір в кілька разів вище. Також всі операції відбуваються онлайн, тому немає потреби відвідувати банківську касу або найближче представництво компанії. Якщо ви хочете скористатися готівковим розрахунком, до ваших послуг ціла мережа терміналів самообслуговування по всій країні. Дізнатися місце розташування найближчого пристрою можна на сайті, відкривши розділ з докладною картою і мітками.

Формування платежу вкрай просте. Ви заповнюєте поля вище, вказуючи номер договору і ваше прізвище. Система звіряє зазначені відомості із записами бази і відкриє сторінку, де потрібно внести реквізити картки. Ви можете скористатися будь-якою картою, яка випущена банком.

Щоб швидше проводити перерахування, переглядати історію транзакцій, заповнювати і зберігати шаблони, зареєструйтесь в Bank24. Це не складно, але істотно розширить функціонал онлайн-ресурсу і додасть автозаповнення.