Оплатити платежі по Credit 365: погашення кредиту

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Погашення кредиту Credit365 - прості онлайн-перекази через Bank24

На даний момент компанія надає одну з найбільш прозорих та зрозумілих програм лояльності на ринку. За користування інтернет-кредитом ви отримуєте не тільки кешбек, а й накопичувальну знижку, яка за простою системою градації може досягти 35%. Це досить значний дисконт враховуючи, що багато МФО можуть запропонувати лише невеликі бонуси для постійних клієнтів. Для першого звернення фірма видає онлайн-кредити з 50-ти відсотковою знижкою, але суми будуть дещо обмежені. Повторно при успішному закритті ви можете розраховувати на більш значний позику. До клієнта виносяться прості вимоги: потрібно бути громадянином України, які досягли віку 18-ти років, мати паспорт та ідентифікаційний код, і не прострочувати платежі в інших кредитно-фінансових організаціях. Це означає, що ви можете взяти і погасити кредит Credit365, навіть якщо у вас є відкриті позики в інших МФО.

Фірма також спростила процес повернення додаванням grace-періоду, який передбачає три дні після крайнього періоду оплати, вони не обкладаються штрафними санкціями або додатковим відсотком. Вона справно сповіщає про необхідність внесення коштів на e-mail і смс-повідомленнями. Однак, будьте уважні, якщо і цього терміну не вистачило, щоб здійснити погашення кредиту Credit365, вам доведеться сплатити штрафні санкції за весь час прострочення.

Це не єдиний варіант, якщо повернути гроші не виходить. Можна замовити пролонгацію, яка передбачає оплату послуги, а також деякої частини % -ставки. Після цього ви зможете продовжити користуватися позиченими коштами аж до додаткового місяця. Закрити борг можна достроково, при цьому не сплачуючи комісію за його використання, що стане вигідною альтернативою, якщо необхідна сума вже з'явилася у вас, і ви готові віддати її. Обов'язково перевіряйте, чи були гроші зараховані в повному розмірі і чи змінено статус вашого онлайн-кредиту на "закритий".

Чому не варто доводити до прострочення. Вам стануть недоступні спеціальні пропозиції, про які ми розповідали раніше, крім того інформація про це передається в УБКІ і впливає на ваш кредитний рейтинг. Погасити заборгованість Credit365 онлайн можна через Bank24 з мінімальною комісією. Вам не доведеться шукати найближче відділення і стояти в черзі. Якщо у вас є карта будь-якого українського банку, ви можете вільно перевести з неї гроші на кредитний рахунок.

Наш сервіс функціонує вже багато років і гарантує безпеку і своєчасність транзакцій. Вся обробка відбувається на стороні банку-еквайра згідно з міжнародними стандартами та протоколами захисту в платіжних системах. Крім того Bank24 не зберігає персональні відомості на серверах, використовуючи їх лише в якості ідентифікаторів для банку-партнера, який займається подальшим процессингом.