Оплатити платежі по CASHBERRY

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Оплатити онлайн-кредит CashBerry через Bank24

Мікрокредитування - одна з найзручніших альтернатив для звернення до банківської структури. Бракує грошей на дорогу покупку або просто потрібно підживити свій бюджет невеликою сумою до отримання зарплати – МФО стане чудовим варіантом. Крім того, варто враховувати, що багато контор пропонують мізерну процентну ставку на перший онлайн кредит. На цій сторінці ви можете сплатити кредит CashBerry - однієї з відомих українських мікрофінансових організацій. Дана компанія пропонує новим клієнтам позику під 0,01%. Для прикладу розрахунку: взявши на тиждень 5000 гривень, то повернути потрібно 5004, тобто ставка становить 4 гривні від підсумкового обсягу позички. Відмінна пропозиція. Звичайно, при повторному обігу ставка буде розраховуватися за звичайним тарифом, який ви можете бачити в калькуляторі. Однак, якщо ви справно виконуєте свої зобов'язання, кредитор запропонує знижки та інші прояви лояльності, якими ви зможете користуватися на постійній основі.

Як закрити заборгованість онлайн

І оформлення і погашення кредиту CashBerry можна здійснити онлайн. Для того, щоб оформити позику, вам знадобиться кілька хвилин на заповнення заявки, ІПН та паспорт. Вже через 15 хвилин кошти будуть доступні на картці для вільного користування. Оплата здійснюється через Bank24. Вам потрібно заповнити поля на поточній сторінці. Достатньо номера договору, який ви уклали. Цю інформацію можна дізнатися в особистому кабінеті, або безпосередньо в документі, надісланому поштою. Система переведе вас на сторінку оплати для завершення транзакції. Ми не зберігаємо платіжні дані клієнтів, перенаправляючи їх по захищеному фрейму банку-еквайєру. Весь подальший процесинг відбувається у захищеній банківській системі, що працює за міжнародними стандартами безпеки PCI DSS. Як тільки кошти будуть успішно списані з вашої картки, на пошту прийде сповіщення з подробицями транзакції. За допомогою квитанції та унікального номера ви зможете відслідковувати статус переказу на сайті, відкривши відповідний розділ.

Як продовжити або достроково внести оплату за кредит CashBerry

Передчасно погашаючи онлайн-кредит вам не доведеться сплачувати відсотки, що залишилися. Це добре працює, якщо до зарплати залишалося кілька днів, проте ви вирішили підстрахуватися та оформити позику на більший термін. Також не варто зневірятися і у зворотній ситуації. Якщо грошей для повного повернення не вистачає – продовжіть позику, заплативши лише за фактично використані дні. Вам доступна необмежену кількість подовжень. Однак, враховуйте, що ви також оплачуєте ціну послуги та втрачаєте певну суму. Втім, це позбавить вас від прострочок, які негативно впливають на історію та рейтинг, і можуть стати перешкодою при повторному зверненні до кредитора.