Оплатити платежі по БізнесПозика

Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
Поле не може бути порожнім
Некоректне значення
грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Оплата по кредиту Бізнес Позика через Bank24

Кредитування в Україні – це поширена практика для всіх видів діяльності. Необов'язково відчувати нестачу в особистому бюджеті, щоб звернутися за позикою. Багато підприємців використовують відкладені платежі, щоб монетизувати свою діяльність, ефективно використовувати кошти та розвивати свою справу за рахунок грошей, взятих у борг. Набагато зручніше, наприклад, придбати обладнання в борг, щоб воно саме окупилося, а ви спокійно могли перерозподілити витрати за допомогою бюджету, виділеного на покупку. Можна звернутися до банку, проте:

  • Він завжди перевіряє доцільність та ваші плани на отриману фінансову допомогу;
  • Потребує безліч документів, що підтверджують вашу спроможність та платоспроможність;
  • Застава здебільшого чи наявність поручителів обов'язкові;
  • Високий відсоток відмови за результатом перевірки автоматизованою системою, оскаржити рішення якої неможливо.

Краще звернутися до мікрофінансової організації, яка надає онлайн-кредит у достатньому обсязі. Бізнес Позика, погасити кредит якої можна через Банк24, пропонує прозорі умови та високі ліміти до 150000 гривень на потреби підприємців.

Оформлення та внесення обов'язкових платежів

Вам потрібно з документів тільки паспорт і код, решту можна заповнити в анкеті вільно, але чим точніше і правдивіше ви це зробите, тим більша ймовірність отримати ствердну відповідь. Погашення кредиту Бізнес Позика відбувається щотижня або один раз на два тижні, в залежності від варіанту, який ви вибрали. Як і подання заявки, його можна здійснювати онлайн через Bank24. Потрібно вказати ІПН та ПІБ, а також номер договору та мобільний телефон. Після перевірки внесених даних система переведе вас на сторінку оплати з полями для внесення платіжних реквізитів картки. Після успішного списання на пошту прийде квитанція з унікальним номером. Його можна використовувати, якщо знадобиться перевірити статус операції. На головній сторінці є секція під назвою “пошук платежу”. Заповнивши поля ви зможете переглянути подробиці транзакції. Якщо виникнуть труднощі, завжди можна зв'язатися зі службою підтримки, яка оперативно вирішить ваше питання.

Резюмуючи вищесказане

Оформлення, як і оплата кредиту Позика абсолютно не становлять труднощів. У порівнянні з іншими МФО у цієї компанії досить лояльні вимоги до позичальників. Наприклад, вона готова видавати онлайн-кредит пенсіонерам віком до 75 років. Виникли проблеми з поверненням - оформіть пролонгацію, яка дозволить продовжити термін користування позикою. Bank24 дозволить вам не тільки зручно здійснювати планові онлайн-платежі, а й пропонує функцію автооплати. Для цього потрібна реєстрація, а детальніше про інструмент ви можете дізнатися в особистому кабінеті.