Best Credit

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Внести оплату по Bestcredit через Bank24

Онлайн-кредити стали чудовою альтернативою зверненню в банк, особливо коли вам не вистачає маленької суми для покупки чогось потрібного або просто до зарплати. Ви, звичайно, можете звернутися до банківської структури і спробувати оформити позику, але вам для цього знадобиться довідка, поручитель, застава та пройти детальну перевірку. При чому надання всіх документів ще не гарантує позитивної відповіді, особливо якщо у вас у минулому були проблеми з поверненням позик. Інша річ МФО. Такі компанії готові надати гроші у позику з простими вимогами. Наприклад, мінімальний вік коливається від 18 до 21 року, а граничне значення досягає 65 років. Знадобиться паспорт і ІПН. Додатково потрібно заповнити невелику анкету із зазначенням інформації про себе без перевірок та документальних підтверджень. Проте пишіть достовірно, якщо кредитор засумнівається в правдивості даних, він із ймовірністю відмовить. Обов'язково вчасно робіть внесення платежів. На цій сторінці можна погасити кредит Bestcredit онлайн без необхідності відвідування каси або офісу представництва. Також наші послуги доступні цілодобово.

Оплата через Bank24 - це швидко та зручно

Наш сервіс надає найпростіший спосіб інтернет-оплати кредитних рахунків. Для цього вам знадобиться всього кілька хвилин і номер телефону. Будьте уважні, вказуйте саме той мобільний, який використовується в договорі. В іншому випадку система не зможе ідентифікувати ваш платіж.

Погашення кредиту Bestcredit через наш сервіс можна здійснити без комісії, тому вам потрібно просто розрахувати, яка сума повинна бути внесена для повного закриття заборгованості. Перш ніж запланувати повернення, уточніть у консультанта МФО, коли гроші мають бути зараховані на рахунок. У деяких випадках мікрокредитори просять вносити оплату не пізніше певного часу останнього для користування онлайн-кредитом. Також є нюанс, що вони не зможуть обробити ваш онлайн-платіж у вихідні та святкові дні, тож попередньо обговоріть це питання.

Що, якщо не вчасно повернути борг

Хоча здається, що приватні фінансові контори не мають нічого спільного з банками – це не так. Усі учасники фінсистеми повинні звітувати перед податковою, у тому числі подаючи правдиву інформацію про позичальників. Якщо ви прострочили платіж, запис про це потрапить до УБКІ, та вплине на підсумковий рейтинг. Саме відомості цієї організації допомагають кредиторам виносити рішення щодо майбутніх позик для клієнтів. Хоча МФО лояльніше ставляться до прострочень і готові йти на зустріч навіть за наявності незакритих боргів, банківські структури не будуть такими згідливими. Є ризик опинитися в чорному списку, і отримати відмову щодо довгострокових позичок для покупки нерухомості, автомобіля або інших значних витрат.