Оплатити платежі по AlexCredit погашення кредиту

грн
Комісія:0 грн
Всього до сплати:0.00 грн

Погашення кредиту AlexCredit без комісії в Bank24

Онлайн-кредитування в Україні стало дуже популярним напрямом з багатьох причин. Це набагато простіше, ніж звертатися в банк і чекати рішення кілька днів. Ви просто заповнюєте невелику анкету, надаючи документи, і вже через кілька хвилин, в разі позитивної відповіді, гроші надійдуть на ваш рахунок. AlexCredit, погасити кредит якої ви можете через Bank24, є довіреною компанією з великим стажем роботи на ринку фінансових послуг в Україні. Компанія була створена ще 6 років тому, і має безстрокову ліцензію на ведення діяльності в державному правовому полі. Не потрібно шукати поручителів, досить сфотографувати ІПН і паспорт, а після пройти перевірку картки. Не переживайте, що однією з вимог кредитора є позитивний баланс в 2 гривні. Після заповнення особистих реквізитів на вашій карті буде заблокована випадкова сума, яку попросять вказати, щоб упевнитися в приналежності і законності володіння даним способом оплати. Не всі клієнти отримують твердження по заявці, однак відсоток позитивних відповідей набагато вище, і навіть низький кредитний рейтинг не стане перешкодою в отриманні інтернет-кредиту.

Погашення кредиту AlexCredit можна здійснити онлайн на нашому сайті. Для цього потрібно заповнити поля вище, вказуючи саме ті відомості, які ви використовували в анкеті на отримання позики. Найбільш вагомим аргументом скористатися Bank24 для стане повна відсутність комісії, - ми маємо прямі домовленості з мікрокредитом, і надаємо послуги абсолютно безкоштовно для вас. Не треба шукати банківську касу або стояти в чергах, перевіряючи правильність заповнення квитанції у маленького віконця касира.

Якщо не вистачає грошей на внесення обумовленої суми в рахунок погашення кредиту AlexCredit, це не привід для прострочення. По-перше, мікрокредітор зобов'язаний інформувати УБКІ, що негативно позначиться на вашому рейтингу і оцінці платоспроможності. По-друге, це не вигідно в грошовому еквіваленті. Ви можете оформити пролонгацію в особистому кабінеті, сплативши фактично нараховані % і вартість цієї онлайн-послуги. Після підтвердження потрібно внести кошти в зазначеному розмірі, однак це простіше і дешевше, ніж оплачувати штрафні санкції. Обов'язково перевіряйте статус платежу через деякий час, щоб упевнитися в його своєчасності і правильності.

Щоб отримати доступ до розширеного функціоналу нашого сервісу, рекомендуємо зареєструватися на сайті. Тепер вам стануть доступні історія транзакцій з можливістю повтору окремих перерахувань, створення шаблонів для оплати різних онлайн і офлайн-послуг, автозаповнення для платіжних реквізитів і додавання картки, а також багато інших функцій, приховані для незареєстрованого відвідувача. Керуйте своїм часом ефективно, з повсюдним доступом в Інтернет це стає досить просто.